See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu medycznego – system elektrofizjologiczny, aparat USG, aparat RTG, aparaty do telemetrii, moduły do kapnografii i pomiarów hemodynamicznych, mobilny system ochrony radiologicznej.
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego: 1) Pakiet 1- System elektrofizjologiczny 1 szt. 2) Pakiet 2 - Aparat USG 1 szt. 3) Pakiet 3 - Aparat RTG ramię C wraz ze stołem z przeziernym blatem 1 szt. 4) Pakiet 4 - Aparaty do telemetrii 1 szt. 5) Pakiet 5 - Moduły do kapnografii i pomiarów hemodynamicznych 3 szt. 6) Pakiet 6 - Mobilny system ochrony radiologicznej 1 szt. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” – projekt pn. „Poprawa jakości i dostępności świadczeń kardiologicznych w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim", nr projektu KPOD.07.02-IP.10-0316/254, na podstawie umowy nr– KPOD.07.02-IP.10-0316/25/KPO/1112/2025/457 dotyczy zadania: • Kamień milowy 1 - Doposażenie Oddziału Kardiologicznego z Poradnią Kardiologiczną i Pracownią Elektrofizjologii, - poz. 1.1, 1.2, 1,3 (pakiet nr 1-3) • Kamień milowy 2 - Doposażenie Oddziału Kardiologii Inwazyjnej- poz. 2.1, 2.2, 2.7 (pakiet nr 4-6).
Previous notice: 309021-2026
Internal identifier: SPSSZ/19/D/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa systemu elektrofizjologicznego - 1 szt.
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa aparatu USG - 1 szt.
Internal identifier: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa aparat RTG ramię C wraz ze stołem z przeziernym blatem - 1 szt.
Internal identifier: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa aparatu do telemetrii - 1 szt.
Internal identifier: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa modułów do kapnografii i pomiarów hemodynamicznych - 3 szt.
Internal identifier: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa mobilnego systemu ochrony radiologicznej - 1 szt.
Internal identifier: Pakiet nr 6