2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια και Εγκατάσταση συστημάτων φυσικής ασφάλειας στις λειτουργικά κρίσιμες περιοχές του ΟΑΚΑ και των Ολυμπιακών Εγκαταστάσεων Παιανίας ( ΟΕ Παιανίας)
Description: Το ΝΠΙΔ ΟΑΚΑ «Σπύρος Λούης» προκηρύσσει Ηλεκτρονικό Δημόσιο Διεθνή Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψη προσφορά βάσει τιμής, (χαμηλότερη τιμή) για την ανάδειξη αναδόχου για την Προμήθεια και Εγκατάσταση συστημάτων φυσικής ασφάλειας στις λειτουργικά κρίσιμες περιοχές του ΟΑΚΑ και των Ολυμπιακών Εγκαταστάσεων Παιανίας ( ΟΕ Παιανίας) ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ Η «Προμήθεια και Εγκατάσταση συστημάτων φυσικής ασφάλειας στις λειτουργικά κρίσιμες περιοχές του ΟΑΚΑ και των Ολυμπιακών Εγκαταστάσεων Παιανίας ( ΟΕ Παιανίας)», για την ποσοτική αλλά και ποιοτική αναβάθμιση της φυσικής ασφαλείας των λειτουργικά κρίσιμων περιοχών και υποδομών της εγκατάστασης του Ολυμπιακού Αθλητικού Κέντρου Αθήνας « Σπύρος Λούης» ( ΟΑΚΑ ) και της περιμέτρου / υποδομών και των λειτουργικά κρίσιμων περιοχών (υφιστάμενα γήπεδα κλειστού στίβου και βόλεϊ ) των ΟΕ Παιανίας, μέσω της προμήθειας και εγκατάστασης ενός ολοκληρωμένου συστήματος ασφαλείας και ενεργού δικτυακού εξοπλισμού. Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV) : 33195100-4 Συστήματα Παρακολούθησης 32234000-2 Κάμερες κλειστού κυκλώματος τηλεόρασης 32235000-9 Σύστημα παρακολούθησης κλειστού κυκλώματος 48000000-8 Πακέτα Λογισμικού και Συστήματα πληροφορικής 35125300-2 Κάμερες ασφαλείας 32420000-3 Εξοπλισμός Δικτύου 51611100-9 Υπηρεσίες εγκατάστασης υλικού πληροφορικής 30200000-1 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες Η διάρκεια της σύμβασης είναι δώδεκα (12) μήνες. Τόπος υλοποίησης/ παροχής των υπηρεσιών: Λεωφόρος Σπ. Λούη 1, Μαρούσι, τκ:15123, και ΟΕ Παιανίας. Παραδοτέα-Διαδικασία Παραλαβής/Παρακολούθησης: Επιτροπή του Ο.Α.Κ.Α.
Previous notice: 593610-2025
Internal identifier: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33195100 Monitors
Additional classification (cpv): 32350000 Parts of sound and video equipment, 48000000 Software package and information systems, 35125300 Security cameras, 32420000 Network equipment, 30200000 Computer equipment and supplies, 51611100 Hardware installation services
5. Lot
Lot: LOT-0002
Additional classification (cpv): 32235000 Closed-circuit surveillance system, 48000000 Software package and information systems, 35125300 Security cameras, 32420000 Network equipment, 30200000 Computer equipment and supplies, 51610000 Installation services of computers and information-processing equipment