See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu ratownictwa chemicznego” podzielone na 6 części
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu ratownictwa chemicznego podzielone na 6 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, wg poniższego podziału: Części: - “1” dotyczy dostawy urządzeń do spektrometrii, - “2” dotyczy dostawy detektora skażeń, - “3” dotyczy dostawy spektrometru ruchliwości jonów, - “4” dotyczy dostawy spektrometru nadfioletu, - “5” dotyczy dostawy spektrometru fluorescencji rentgenowskiej XRF, - “6” dotyczy dostawy miernika fotojonizacyjnego.
Previous notice: 734352-2025
Internal identifier: WL.2370.11.2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35113200 Nuclear, biological, chemical and radiological protection equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 Dostawy urządzeń do spektometrii
Description: Dostawy urządzeń do spektometrii
Internal identifier: Część 1 Dostawy urządzeń do spektometrii
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 Dostawy detektora skażeń
Description: Dostawy detektora skażeń
Internal identifier: Część 2 Dostawy detektora skażeń
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 Dostawy spektrometru ruchliwości jonów
Description: Dostawy spektrometru ruchliwości jonów
Internal identifier: Część 3 Dostawy spektrometru ruchliwości jonów
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 Dostawy spektrometru nadfioletu
Description: Dostawy spektrometru nadfioletu
Internal identifier: Część 4 Dostawy spektrometru nadfioletu
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 Dostawy spektrometru fluorescencji rentgenowskiej XRF
Description: Dostawy spektrometru fluorescencji rentgenowskiej XRF
Internal identifier: Część 5 Dostawy spektrometru fluorescencji rentgenowskiej XRF
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 Dostawy miernika fotojonizacyjnego
Description: Dostawy miernika fotojonizacyjnego
Internal identifier: Część 6 Dostawy miernika fotojonizacyjnego