See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Arbetsmarknadsutbildning svets och skärande bearbetning på kriminalvårdsanstalt
Description: Anskaffning av arbetsmarknadsutbildning svets och skärande bearbetning på kriminalvårdsanstalter (4 leveransområden)
Internal identifier: Af-2026/0029 4579
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Öppet
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80530000 Vocational training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Generell del
Description: Arbetsmarknadsutbildning
Internal identifier: 1890606-0
Lot: LOT-0002
Title: Leveransområde anstalten Karlskoga
Description: -
Internal identifier: 1927972-1
Lot: LOT-0003
Title: Leveransområde anstalten Brinkeberg
Internal identifier: 1927974-2
Lot: LOT-0004
Title: Leveransområde anstalten Kristianstad
Internal identifier: 1927973-3
Lot: LOT-0005
Title: Leveransområde anstalten Rödjan
Internal identifier: 1890608-4
Lot: LOT-0006
Title: Anbudsgivarens bekräftelse
Internal identifier: 1890607-5