404813-2026 - Competition
Poland – Firefighting vehicles – Dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego. 2. W ramach zamówienia wykonawca przyjmuje do wykonania realizację zamówienia obejmującego: 2.1. dostawa pojazdu zgodnie z wymogami opisanymi w Załączniku nr 2 do SWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i w Załączniku nr 1 Projekt umowy, 2.2. uzyskanie wszelkich wymaganych świadectw, certyfikatów, badań, itp. wymaganych przepisami prawa, 2.3. przeprowadzenie szkolenia dla obsługi pojazdu, 2.4. przeniesienie własności na zamawiającego i wydanie mu przedmiotu zamówienia, 2.5. wykonywanie, nie rzadziej niż raz w roku, bezpłatnych przeglądów w okresie gwarancji.
Previous notice: 313504-2026
Internal identifier: RRG.271.5.2026.RJ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający zgodnie z treścią art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne (Numer publikacji ogłoszenia: 3135042026, Numer wydania Dz.U. S: 88/2026). Zostało ono przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w dniu 5 maja 2026 r. tj. na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Additional classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
404813-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior313504-2026
Identificador internoRRG.271.5.2026.RJ
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está acelerado
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 34144210 Vehículos de extinción de incendios
Clasificación adicional (cpv): 35110000 Equipo de extinción de incendios, salvamento y seguridad
5. Lote
LoteLOT-0001
404813-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo313504-2026
Aitheantóir inmheánachRRG.271.5.2026.RJ
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
404813-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Előző hirdetmény313504-2026
Belső azonosítóRRG.271.5.2026.RJ
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottigen
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34144210 Tűzoltójárművek
További osztályozás (cpv): 35110000 Tűzoltó, mentő- és biztonsági felszerelések
5. Rész
RészLOT-0001
404813-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente313504-2026
Identificativo internoRRG.271.5.2026.RJ
Tipo di proceduraAperta
La procedura è accelerata
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 34144210 Veicoli di lotta antincendio
Classificazione aggiuntiva (cpv): 35110000 Attrezzature antincendio, di salvataggio e di sicurezza
5. Lotto
LottoLOT-0001
404813-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iepriekšējs paziņojums313504-2026
Iekšējais identifikatorsRRG.271.5.2026.RJ
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144210 Ugunsdzēsības transportlīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 35110000 Ugunsdzēsības, glābšanas un drošības aprīkojums
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning
Leveransplats
Ort: Nowa Karczma
Postnummer: 83-404
Del av land (NUTS): Chojnicki (PL637)