405404-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
TitleModernizacja SE Gdańsk I poprzez wymianę AT3 w ramach projektu „Rozbudowa stacji 400 kV Gdańsk Przyjaźń oraz stacji 400(220)/110 kV Żydowo Kierzkowo wraz z instalacją urządzeń do kompensacji mocy biernej oraz przystosowaniem stacji 400/220/110 kV Gdańsk I do przełączenia toru linii 400 kV Dunowo – Żydowo Kierzkowo – Gdańsk I i Piła Krzewina – Żydowo Kierzkowo na napięcie 400 kV.
Description1. Przedmiotem Zamówienia jest „Modernizacja SE Gdańsk I poprzez wymianę AT3 w ramach projektu „Rozbudowa stacji 400 kV Gdańsk Przyjaźń oraz stacji 400(220)/110 kV Żydowo Kierzkowo wraz z instalacją urządzeń do kompensacji mocy biernej oraz przystosowaniem stacji 400/220/110 kV Gdańsk I do przełączenia toru linii 400 kV Dunowo – Żydowo Kierzkowo – Gdańsk I i Piła Krzewina – Żydowo Kierzkowo na napięcie 400 kV”. 2.Wykonawca w ramach zamówienia zobowiązany jest do realizacji zakresu przewidzianego w ramach Przedmiotowego Zamówienia opisanego w przedmiotowej specyfikacji warunków zamówienia, w tym realizacji zakresu ujętego prawem Opcji Nadzoru. Szczegółowe wymagania dotyczące opcji nadzoru zawarte są w Części II oraz IV SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia znajduje się w Części II SWZ Program Funkcjonalno – Użytkowy. 4. Każdorazowo, we wszystkich przypadkach, w których Zamawiający opisując przedmiot Zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Powyższe oznacza, że Wykonawca może zastosować rozwiązania opisane przez Zamawiającego „lub równoważne”. 5. Zgodnie z art. 101 ust. 5 Ustawy, oferta Wykonawcy, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego nie może zostać odrzucona tylko dlatego, że oferowane roboty budowlane, dostawy lub usługi nie są zgodne z normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których opis przedmiotu Zamówienia się odnosi, pod warunkiem że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 Ustawy, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu Zamówienia. 6. W chwili obecnej przedmiotowe zamówienie nie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Zamawiający nie wyklucza ubiegania się w przyszłości o wsparcie ze środków Unii Europejskiej na realizację przedmiotu zamówienia.
Internal identifier2026/WNP-0132
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedurePostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.).
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45300000 Building installation work
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsZamawiający przewiduje zastosowanie praw opcji w rozumieniu art. 441 Ustawy. 1) Prawo Opcji – Opcja Nadzoru Szczegółowe wymagania dotyczące opcji zawarte są w Części II oraz IV SWZ.
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 2026/WNP-0132
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.).
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45200000 Travaux de construction complète ou partielle et travaux de génie civil
Nomenclature complémentaire (cpv): 45100000 Travaux de préparation de chantier, 45300000 Travaux d'équipement du bâtiment
Lot: LOT-0001
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2026/WNP-0132
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Aicmiú breise (cpv): 45100000 Site preparation work, 45300000 Building installation work
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 2026/WNP-0132
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45200000 Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45100000 Būvlaukuma sagatavošana, 45300000 Ēku instalācijas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
405404-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern2026/WNP-0132
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45200000 Xogħlijiet għall-kostruzzjoni kompluta jew parzjali max-xogħol ta’ l-inġinerija ċivili
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45100000 Xogħol għall-preparazzjoni tas-sit, 45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
405404-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
Interne identificatiecode2026/WNP-0132
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
405404-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator2026/WNP-0132
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
405404-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Identificator intern2026/WNP-0132
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45200000 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Clasificare suplimentară (cpv): 45100000 Lucrări de pregătire a şantierului, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Opțiuni