See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de mentenanță software pentru sistemul AFIS
Description: Autoritatea contractantă intenționează achiziționarea de Servicii de mentenanță software pentru sistemul AFIS. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor:18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Acord cadru - Cantitatea minimă: 1 şi cantitatea maximă: 24 Contract subsecvent - Cantitatea minimă: 1 şi cantitatea maximă: 12
Internal identifier: 4453144/2026/3912130
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Autoritatea contractantă intenționează achiziționarea serviciilor de mentenanță software pentru sistemul AFIS. Acord cadru - Cantitatea minimă: 1 şi cantitatea maximă: 24 Contract subsecvent - Cantitatea minimă: 1 şi cantitatea maximă: 12 Calendarul estimativ de atribuire a contractelor subsecvente pe durata acordului-cadru (frecvenţa): lunar, în funcție de necesitățile obiective.
Internal identifier: 1