Additional information
6. Limba de redactare a ofertei - Romana. Toate certificatele si documentele emise in alta limba decat romana vor fi insotite de traducerea autorizata a acestora in limba romana.
7. Valoarea estimată nu poate fi suplimentată. Dacă preţul ofertat depăşeşte valoarea estimată astfel cum a fost stabilită şi documentată înainte de iniţierea procedurii de atribuire, oferta este considerată inacceptabilă conform art. 228 (4) din Legea nr. 99/2016.