410710-2019 - ResultRomania-Bucharest: Machine tools for working glass
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Achiziție echipament cu comandă numerică pentru centrare debordare componente optice de înaltă precizie
Reference number: 5510/22.05.18
II.1.2.
Main CPV code
42641400 Machine tools for working glass
II.1.4.
Short description
Achizitie echipamente de inalta productivitate: echipament cu comanda numerica pentru centrare-debordare componente optice de inalta precizie.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Achizitie echipament cu comanda numerica pentru centrare debordare componente optice de inalta precizie – 2 bucati.