41186-2025 - Result
Netherlands – Financial and insurance services – Uitvoering toelatingstaak Carbon Border Adjustment Mechanism
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Uitvoering toelatingstaak Carbon Border Adjustment Mechanism
Description: De Nederlandse Emissieautoriteit heeft eenOvereenkomst afgesloten met een dienstverlener op het gebied van het uitvoeren van financieel/juridisch/administratieve afhandeling van toelatingsaanvragen en het beheren van verleende toelatingen, een wettelijke taak van de Nederlandse Emissieautoriteit bij de uitvoering van CBAM.
Internal identifier: 201801194.004
Type of procedure: Competitive dialogue
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66000000 Financial and insurance services
Additional classification (cpv): 72253000 Helpdesk and support services, 79100000 Legal services, 79621000 Supply services of office personnel
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: We hebben een aantal onzekerheden geïdentificeerd in §2.6.1. Bij deze onzekerheden hebben we uitgangspunten geformuleerd op basis waarvan we het plafondbedrag hebben vastgesteld. Het kan zich voordoen dat één of meerdere van deze onzekerheden slechter uitpakken dan de uitgangspunten, waardoor mogelijk het plafondbedrag ontoereikend is. In dat geval heeft de Opdrachtgever een optie, zoals bedoeld in Aw2012 art 2.163 lid c, om het plafondbedrag met 25% te verhogen, i.e. naar €12.070.000.