411878-2025 - Result
Poland – Ultrasonic unit – 12/PN/2025 Dostawa sprzętu medycznego dla UCK
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title12/PN/2025 Dostawa sprzętu medycznego dla UCK
Description1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego o parametrach technicznych określonych w Załącznikach nr 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g, 4h i 4i do SWZ, zwanym dalej „sprzętem”, wraz z instalacją oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego. 2. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje następujące części: Część 1 – Ultrasonograf (Klinika Neurochirurgii) (1 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4a do SWZ, Część 2 – Litotryptor (1 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4b do SWZ, Część 3 – Myjka do obuwia chirurgicznego (2 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4c do SWZ, Część 4 – Ultrasonograf (Zakład Radiologii) (1 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4d do SWZ, Część 5 – Ultrasonograf (Klinika Neonatologii) (1 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4e do SWZ, Część 6 – Sterylizator plazmowy (1 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4f do SWZ, Część 7 – Łóżko bariatryczne (1 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4g do SWZ, Część 8 – Myjnia endoskopowa przelotowa (1 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4h do SWZ, Część 9 – Głowica USG (1 szt.) o parametrach technicznych określonych w Załączniku 4i do SWZ, 3. Wymieniony wyżej sprzęt musi spełniać parametry graniczne określone odpowiednio w Załącznikach nr 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g, 4h i 4i do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z parametrów granicznych określonych odpowiednio w Załącznikach nr 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g, 4h i 4i do SWZ spowoduje odrzucenie oferty.
Previous notice125221-2025
Internal identifier12/PN/2025
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
5. Lot
LotLOT-0001
TitleUltrasonograf (Klinika Neurochirurgii) (1 szt.)
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4a do SWZ.
Internal identifierCzęść 1
LotLOT-0002
TitleLitotryptor (1 szt.)
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4b do SWZ.
Internal identifierCzęść 2
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
LotLOT-0003
TitleMyjka do obuwia chirurgicznego (2 szt.)
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4c do SWZ.
Internal identifierCzęść 3
LotLOT-0004
TitleUltrasonograf (Zakład Radiologii) (1 szt.)
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4d do SWZ.
Internal identifierCzęść 4
LotLOT-0005
TitleUltrasonograf (Klinika Neonatologii) (1 szt.)
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4e do SWZ.
Internal identifierCzęść 5
LotLOT-0006
TitleSterylizator plazmowy (1 szt.)
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4f do SWZ.
Internal identifierCzęść 6
Main classification (cpv): 33191100 Steriliser
LotLOT-0007
TitleŁóżko bariatryczne (1 szt.)
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4g do SWZ.
Internal identifierCzęść 7
Main classification (cpv): 33192120 Hospital beds
LotLOT-0008
TitleMyjnia endoskopowa przelotowa (1 szt.)
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4h do SWZ.
Internal identifierCzęść 8
Main classification (cpv): 33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
LotLOT-0009
TitleGłowica USG (1 szt.)
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4i do SWZ.
Internal identifierCzęść 9