See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Furnizare medicamente
Description: Furnizare medicamente 94 de loturi - conform caiet sarcini. In temeiul prevederilor art. 160 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, operatorii economici interesati de procedura vor solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire cu 20 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, iar in temeiul art. 161 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, raspunsul autoritatii contractante va fi transmis cu 10 zile (in a 11-a zi), inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificari trebuie semnata cu semnatura electronica extinsa, bazata pe un certificat calificat, eliberat de un furnizor de servicii de certificare acreditat in conditiile legii si incarcata in SEAP.
Internal identifier: 20244283570
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33650000 General anti-infectives for systemic use, vaccines, antineoplastic and immunodulating agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pembrolizumabum 25 mg/ml
Description: Pembrolizumabum 25 mg/ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 2254323.84 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 33652000 Antineoplastic and immunomodulating agents
Lot: LOT-0002
Title: Arsenicum Trioxidum 1mg/ml
Description: Arsenicum Trioxidum 1mg/ml conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 120783.78 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
Lot: LOT-0003
Title: Decitabinum
Description: Decitabinum conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 121122.50 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 33692000 Medical solutions
Lot: LOT-0004
Title: Ifosfamidum
Description: Ifosfamidum conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 10848.80 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 33632000 Medicinal products for the musculo-skeletal system
Lot: LOT-0005
Title: Pemetrexedum
Description: Pemetrexedum conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 39228.91 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 5
Main classification (cpv): 33652300 Immunosuppressive agents
Lot: LOT-0006
Title: Cyclophosphamidum
Description: Cyclophosphamidum conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 14317.96 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 6
Main classification (cpv): 33692510 Intravenous fluids
Lot: LOT-0007
Title: Cetuximabum
Description: Cetuximabum conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 82847.08 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 7
Main classification (cpv): 33652100 Antineoplastic agents
Lot: LOT-0008
Title: Avelumabum 200 mg
Description: Avelumabum 200 mg conform caiet sarcini Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 48464.25 ei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Dacarbazinum 200 mg
Description: Dacarbazinum 200 mg conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 7671.30 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Dacarbazinum 500 mg
Description: Dacarbazinum 500 mg conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 15562.75 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Durvalumabum 120 mg
Description: Durvalumabum 120 mg conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 311028.20 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 11
Main classification (cpv): 33661000 Medicinal products for the nervous system
Lot: LOT-0012
Title: Durvalumabum 500 mg
Description: Durvalumabum 500 mg conform caiet sarcini Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 2749686.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Pegaspargasum 750 U/ml pulbere pentru solutie injectabila/perfuzabila
Description: Pegaspargasum 750 U/ml pulbere pentru solutie injectabila/perfuzabila conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 254841.84 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Inotuzumab Ozogamicin
Description: Inotuzumab Ozogamicin conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 1524766.32 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Irinotecanum Pegylated Liposomalum
Description: Irinotecanum Pegylated Liposomalum conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 394945.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: Irinotecanum 20 mg/ml
Description: Irinotecanum 20 mg/ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 32294.60lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Irinotecanum 20 mg/ml flacon 5ml
Description: Irinotecanum 20 mg/ml conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 15108.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: Carboplatinum 10 mg/ml
Description: Carboplatinum 10 mg/ml conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 3886.80 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 18
Main classification (cpv): 33692100 Infusion solutions
Lot: LOT-0019
Title: Carboplatinum 10 mg/ml flacon 45ml
Description: Carboplatinum 10 mg/ml conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 15014.70 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: Cabazitaxelum 10mg/mL
Description: Cabazitaxelum 10mg/mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 83434.32 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: Cisplatinum 1mg/mL
Description: Cisplatinum 1mg/mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 318.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: Cisplatinum 1mg/mL flacon 25ml
Description: Cisplatinum 1mg/mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 2082.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Cisplatinum 1mg/mL flacon 50ml
Description: Cisplatinum 1mg/mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 3949.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Calcii Folinas 10mg/mL
Description: Calcii Folinas 10mg/mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 25491.00lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: Calcii Folinas 10mg/mL flacon 20ml
Description: Calcii Folinas 10mg/mL flacon 20ml conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 28466.00lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: Cytarabinum 20mg/mL
Description: Cytarabinum 20mg/mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 8507.00lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: Cytarabinum 100mg/mL
Description: Cytarabinum 100mg/mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 17904.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: Cladribinum 2mg/mL
Description: Cladribinum 2mg/mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 19038.74 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: Doxorubicinum 2mg/mL (100 mg)
Description: Doxorubicinum 2mg/mL (100 mg) conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 15415.20 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: Doxorubicinum 2mg/mL (50 mg)
Description: Doxorubicinum 2mg/mL (50 mg) conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 7825.20lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: Doxorubicinum lipzomal 2mg/mL
Description: Doxorubicinum lipzomal 2mg/mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 71239.20 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: Epirubicinum 2mg/mL
Description: Epirubicinum 2mg/mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 13626.60 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 32
Main classification (cpv): 33622400 Vasoprotectives
Lot: LOT-0033
Title: Epirubicinum 2mg/mL flacon 50ml
Description: Epirubicinum 2mg/mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 17604.00lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: Etoposidum 20mg/mL
Description: Etoposidum 20mg/mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 2380.20 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 34
Main classification (cpv): 33622800 Agents acting on the renin-angiotensin system
Lot: LOT-0035
Title: Etoposidum 20mg/mL flacon 10ml
Description: Etoposidum 20mg/mL conform caiet sarcini Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 6037.50 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: Fluorouracilum 50mg/mL
Description: Fluorouracilum 50mg/mL conform caiet sarcini Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 2340.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: Fluorouracilum 50mg/mL fl 100ml
Description: Fluorouracilum 50mg/mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 23716.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: Fluorouracilum 50mg/mL fl 20ml
Description: Fluorouracilum 50mg/mL fl 20ml conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 4308.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: Gemcitabinum 100 mg/mL
Description: Gemcitabinum 100 mg/mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 2038.50 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 39
Main classification (cpv): 33692500 Injectable solutions
Lot: LOT-0040
Title: Gemcitabinum 100 mg/mL fl 10ml
Description: Gemcitabinum 100 mg/mL fl 10ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 10366.80 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: Gemcitabinum 100 mg/mL fl 20ml
Description: Gemcitabinum 100 mg/mL fl 20ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 19232.40lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Title: Paclitaxelum 6mg/mL fl 16.7ml
Description: Paclitaxelum 6mg/mL fl 16.7ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 6912.90 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Title: Paclitaxelum 6mg/mL fl 5ml
Description: Paclitaxelum 6mg/mL fl 5ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 4205.60 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Title: Paclitaxelum 6mg/mL fl 25ml
Description: Paclitaxelum 6mg/mL fl 25ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 30958.40 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Title: Nab-Paclitaxelum 5mg/mL
Description: Nab-Paclitaxelum 5mg/mL conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 57031.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Title: Bleomycinum Sulfas 15.000 UI Pulb
Description: Bleomycinum Sulfas 15.000 UI Pulb conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 10817.40 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: Trastuzumabum 150 mg pulb.
Description: Trastuzumabum 150 mg pulb. conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 52836.80 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Title: Trastuzumabum Etamsine 100 mg
Description: Trastuzumabum Etamsine 100 mg conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 285839.40 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Title: Trastuzumabum Etamsine 160 mg
Description: Trastuzumabum Etamsine 160 mg conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 392805.00lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Title: Pertuzumabum 420 mg
Description: Pertuzumabum 420 mg conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 377164.80 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Title: Atezolizumabum 840 mg
Description: Atezolizumabum 840 mg conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 467903.52 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0052
Title: Atezolizmabum 1200 mg fl 20ml
Description: Atezolizmabum 1200 mg conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 904295.28lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Title: Nivolumabum 10mg/ml
Description: Nivolumabum 10mg/ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 67827.20 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0054
Title: Nivolumabum 10mg/mL fl 10ml
Description: Nivolumabum 10mg/mL fl 10ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 399237.60 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0055
Title: Ipilimumabum 5mg/ml fl 10ml
Description: Ipilimumabum 5mg/ml fl 10ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 383879.40 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0056
Title: Ipilimumabum 5mg/ml fl 40ml
Description: Ipilimumabum 5mg/ml fl 40ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 1788286.85 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 56
Lot: LOT-0057
Title: Cemiplimabum 350 mg conc.
Description: Cemiplimabum 350 mg conc. conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 217802.28 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0058
Title: Panitumumabum 20mg/mL fl 5ml
Description: Panitumumabum 20mg/mL fl 5ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 58789.80 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0059
Title: Panitumumabum 20mg/mL fl 20ml
Description: Panitumumabum 20mg/mL fl 20ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 333824.40 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0060
Title: Bendamustinum 2,5 mg/mL fl 25ml
Description: Bendamustinum 2,5 mg/mL fl 25ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 1362.00lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 60
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Lot: LOT-0061
Title: Bendamustinum 2,5 mg/mL fl 50ml
Description: Bendamustinum 2,5 mg/mL fl 50ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 4105.92 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 61
Lot: LOT-0062
Title: Brentuximabum Vedotin 50mg pulb.
Description: Brentuximabum Vedotin 50mg pulb. conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 232788.24 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 62
Lot: LOT-0063
Title: Vincristinum 1 mg pulb
Description: Vincristinum 1 mg pulb conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 3808.80 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 63
Lot: LOT-0064
Title: Vinblastinum 1mg/ml
Description: Vinblastinum 1mg/ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 1168.40 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 64
Lot: LOT-0065
Title: Vinorelbinum 10 mg/ml(50 mg) fl 5ml
Description: Vinorelbinum 10 mg/ml(50 mg) fl 5ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 13114.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 65
Lot: LOT-0066
Title: Vinorelbinum 10 mg/ml(10mg) fl 1ml
Description: Vinorelbinum 10 mg/ml(10mg) fl 1ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 7385.70lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 66
Lot: LOT-0067
Title: Idarubicinum 5 mg pulb fl 5mg
Description: Idarubicinum 5 mg pulb conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 9603.20 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 67
Lot: LOT-0068
Title: Mogamulizumabum 4mg/ml
Description: Mogamulizumabum 4mg/ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 323760.60 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 68
Lot: LOT-0069
Title: Trastuzumabum Deruxtecanum 100 mg pulb
Description: Trastuzumabum Deruxtecanum 100 mg pulb conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 391755.50 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 69
Lot: LOT-0070
Title: Bevacizumabum 25mg/ml (100mg) fl 4ml
Description: Bevacizumabum 25mg/ml (100mg) fl 4ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 82137.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 70
Lot: LOT-0071
Title: Bevacizumabum 25 mg/ml (400mg) fl 16ml
Description: Bevacizumabum 25 mg/ml (400mg) fl 16ml conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 278948.70 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 71
Lot: LOT-0072
Title: Gemtuzumab Ozogamicin 5mg pulb
Description: Gemtuzumab Ozogamicin 5mg pulb conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 385466.64 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 72
Lot: LOT-0073
Title: Vaccin BCG 100 pulb. + solv pt sus
Description: Vaccin BCG 100 pulb. + solv pt sus conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 9276.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 73
Main classification (cpv): 33651630 BCG vaccines (dried)
Lot: LOT-0074
Title: Blinatumomabum 38.5 mcg
Description: Blinatumomabum 38.5 mcg conform caiet de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 345244.55 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 74
Lot: LOT-0075
Title: Topotecanum 1mg/mL
Description: Topotecanum 1mg/mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 3984.75 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 75
Lot: LOT-0076
Title: Topotecanum 4 mg pulb.
Description: Topotecanum 4 mg pulb. conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 9790.56lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 76
Lot: LOT-0077
Title: Trabectedinum 1 mg pulb
Description: Trabectedinum 1 mg pulb conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 51487.92 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 77
Main classification (cpv): 33691200 Anthelmintics
Lot: LOT-0078
Title: Trabectedinum 0.25 mg pulb
Description: Trabectedinum 0.25 mg pulb. conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 17020.20 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 78
Lot: LOT-0079
Title: Mitoxantronum 2mg/mL conc
Description: Mitoxantronum 2mg/mL conc. conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 16304.40 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 79
Lot: LOT-0080
Title: Rituximabum 100mg conc. Pt. sol. Perf
Description: Rituximabum 100mg conc. Pt. sol. Perf . conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 14489.50 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 80
Lot: LOT-0081
Title: Rituximabum 500mg conc. Pt. sol. Perf
Description: Rituximabum 500mg conc. Pt. sol. Perf . conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 71539.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 81
Lot: LOT-0082
Title: Filgrastimum 30 MU/0,5 mL
Description: Filgrastimum 30 MU/0,5 mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 13838.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 82
Lot: LOT-0083
Title: Filgrastimum 48 MU/0,5 mL
Description: Filgrastimum 48 MU/0,5 mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 27988.90 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 83
Lot: LOT-0084
Title: Acidum Zolendronicum 5mg/100mL
Description: Acidum Zolendronicum 5mg/100mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 2622.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 84
Lot: LOT-0085
Title: Ramucirumabum 10mg/mL
Description: Ramucirumabum 10mg/mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 101775.60 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 85
Lot: LOT-0086
Title: Carfilzomibum 60 mg
Description: Carfilzomibum 60 mg conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 216686.50 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 86
Lot: LOT-0087
Title: Obinutuzumabum 1000 mg
Description: Obinutuzumabum 1000 mg conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 113584.10 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 87
Lot: LOT-0088
Title: Metotrexat 5000 mg
Description: Metotrexat 5000 mg conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 6328.59 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 88
Lot: LOT-0089
Title: Docetaxel 160mg/8mL
Description: Docetaxel 160mg/8mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 17039.52 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 89
Main classification (cpv): 33692400 Perfusion solutions
Lot: LOT-0090
Title: Docetaxel 80mg/4mL
Description: Docetaxel 80mg/4mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 12013.20 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 90
Lot: LOT-0091
Title: Docetaxel 20 mg/1 mL
Description: Docetaxel 20 mg/1 mL conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 3300.96 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 91
Lot: LOT-0092
Title: Romiplostinum
Description: Romiplostinum conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 37653.76 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 92
Lot: LOT-0093
Title: Eltrombopag 50mg
Description: Eltrombopag 50mg conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 248000.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 93
Lot: LOT-0094
Title: Eltrombopag 25mg
Description: Eltrombopag 25mg conform caiet sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata acordului cadru este de 124600.00 lei fara TVA. Cantitatile estimate minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza lunar, trimestrial sau semetrial in functie de bugetul alocat.
Internal identifier: 94