414583-2026 - Competition
Poland – Advertising campaign services – Usługa przeprowadzenia kompleksowej kampanii promocyjno-edukacyjnej o szerokim zasięgu promującej Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleUsługa przeprowadzenia kompleksowej kampanii promocyjno-edukacyjnej o szerokim zasięgu promującej Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027
Description1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia kompleksowej kampanii promocyjno-edukacyjnej o szerokim zasięgu promującej Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (FE SL 2021-2027), ze szczególnym uwzględnieniem Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji (FST) w województwie śląskim. 2. Kampania ma mieć charakter promocyjno-edukacyjny i być skierowana do ogółu mieszkańców województwa angażując ich poprzez proponowane działania w proces odkrywania rezultatów wdrażania Funduszy Europejskich (FE), w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 tj. Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS Plus), Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) oraz Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji (FST). 3. W ramach kampanii Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania poszczególnych zadań: 1) Przygotowania szczegółowego harmonogramu realizacji całej kampanii tj. wszystkich zadań wskazanych przez Zamawiającego. 2) Wykonania usługi fotograficznej na potrzeby działań w ramach kampanii. 3) Przygotowania koncepcji oraz wyprodukowania grafik na potrzeby różnych nośników, zgodnych ze spójną koncepcją kreatywną kampanii. 4) Przygotowania koncepcji i wyprodukowanie spotów reklamowych (animowanych 2D) na potrzeby działań internetowych i działań outdoorowych zgodnych ze spójną koncepcją kreatywną kampanii. 5) Przygotowania i realizacji reklam w ramach działań internetowych. 6) Przygotowania 4 artykułów sponsorowanych i ich emisji na 6 internetowych portalach regionalnych. 7) Przygotowania 10 artykułów sponsorowanych na łamach 2 tytułów prasy regionalnej oraz ich publikacji w wersji papierowej i emisji w wersji elektronicznej. 8) Produkcji 3 spotów radiowych i ich emisji na antenie 5 stacji radiowych (nieinternetowych) o zasięgu regionalnym. 9) Przeprowadzenia działań promocyjnych na portalu YouTube (true view in stream - w formie pre roll). 10) Przeprowadzenia działań promocyjnych w sieci Google Display Network (GDN). 11) Przeprowadzenia działań promocyjnych na platformie VOD. 12) Przeprowadzenia działań outdoorowych na różnych nośnikach na terenie województwa śląskiego tj.: a) Reklama zewnętrzna na tyłach autobusów tzw. fullbacki; b) Reklama zewnętrzna na powierzchni 3 tramwajów; c) Reklama umieszczona na citylightach; d) Reklama na ekranach LCD. 13) Przygotowania, skoordynowania i przeprowadzenia działań edukacyjnych z udziałem młodzieży będących kontynuacją akcji edukacyjnej pn: „TransformujeMY Śląskie. Z młodymi i dla młodych”. 14) Zaprojektowania i wykonanie muralu. 15) Zaprojektowania i wykonanie wystawy fotograficznej w miastach 4 subregionów województwa śląskiego. 16) Opracowania merytoryczne, graficzne oraz wydruk materiałów promocyjnych tj: a) „Informatora kulinarno-funduszowego”; b) „puzzli”; c) „gry planszowej strategiczno-edukacyjnej pn: Fundusze Europejskie dla Śląskiego”. 17) Zaprojektowania, wykonania i zakupu materiałów promocyjnych niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia kampanii. 18) Przygotowania raportów bieżących i raportu końcowego.
Internal identifierBZ-ZP.272.5.15.2026.AP
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Justification for the accelerated procedureZgodnie z art. 138 ust. 4 Pzp
Main features of the procedureZamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 1. Ofertę należy sporządzić dokładnie według załączonego do Specyfikacji Warunków Zamówienia formularza ofertowego stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ lub na nim. Formularz ofertowy nie podlega uzupełnieniu po upływie terminu składania ofert. 2. Oferta oraz wszystkie wymagane dokumenty składane przez Wykonawcę w toku postępowania winny być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy wynikającą z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy lub prawidłowo sporządzonego pełnomocnictwa. 3. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (np. konsorcja, spółki cywilne) – winni oni ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 4. Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (postać elektroniczna opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym), w języku polskim, zgodnie z przepisami prawa oraz dokumentami zamówienia. Nie dopuszcza się składania oferty w innym języku. Wszelkie dokumenty sporządzone w języku obcym winny być przetłumaczone na język polski. 5. Ofertę wraz z załącznikami należy przekazać za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl 6. Wraz z ofertą należy złożyć: a) Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania oraz spełnieniu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym w rozdziale VII SWZ, składanym na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (w skrócie JEDZ), sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz.Urz.UE L 3 z 06.01.2016 r., str. 16), b) Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, c) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, d) pełnomocnictwa - jeśli dotyczy, e) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust. 3 ustawy Pzp, f) oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy, g) Przedmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert, o których mowa w rozdziale IV SWZ, tj.: 1) Opis strategii i koncepcji kreatywnej kampanii promocyjno-edukacyjnej, 2) Opracowanie merytoryczne i graficzne materiału prasowego. h) Oryginał gwarancji lub poręczenia w postaci elektronicznej, zgodnie z zapisami rozdziału XI SWZ – w przypadku wniesienia wadium w postaci niepieniężnej. 7. Szczegółowy opis sposobu przygotowywania oferty znajduje się w rozdziale X SWZ, 8. Strona internetowa prowadzonego postępowania oraz na której będą zamieszczane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem: https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zamowienia_powyzej_kwot_unijnych/?p=2026%5EPrzetarg+nieograniczony%5Eaktualne
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79341400 Advertising campaign services
5. Lot
LotLOT-0001
Description1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia kompleksowej kampanii promocyjno-edukacyjnej o szerokim zasięgu promującej Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (FE SL 2021-2027), ze szczególnym uwzględnieniem Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji (FST) w województwie śląskim. 2. Kampania ma mieć charakter promocyjno-edukacyjny i być skierowana do ogółu mieszkańców województwa angażując ich poprzez proponowane działania w proces odkrywania rezultatów wdrażania Funduszy Europejskich (FE), w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 tj. Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS Plus), Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) oraz Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji (FST). 3. W ramach kampanii Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania poszczególnych zadań: 1) Przygotowania szczegółowego harmonogramu realizacji całej kampanii tj. wszystkich zadań wskazanych przez Zamawiającego. 2) Wykonania usługi fotograficznej na potrzeby działań w ramach kampanii. 3) Przygotowania koncepcji oraz wyprodukowania grafik na potrzeby różnych nośników, zgodnych ze spójną koncepcją kreatywną kampanii. 4) Przygotowania koncepcji i wyprodukowanie spotów reklamowych (animowanych 2D) na potrzeby działań internetowych i działań outdoorowych zgodnych ze spójną koncepcją kreatywną kampanii. 5) Przygotowania i realizacji reklam w ramach działań internetowych. 6) Przygotowania 4 artykułów sponsorowanych i ich emisji na 6 internetowych portalach regionalnych. 7) Przygotowania 10 artykułów sponsorowanych na łamach 2 tytułów prasy regionalnej oraz ich publikacji w wersji papierowej i emisji w wersji elektronicznej. 8) Produkcji 3 spotów radiowych i ich emisji na antenie 5 stacji radiowych (nieinternetowych) o zasięgu regionalnym. 9) Przeprowadzenia działań promocyjnych na portalu YouTube (true view in stream - w formie pre roll). 10) Przeprowadzenia działań promocyjnych w sieci Google Display Network (GDN). 11) Przeprowadzenia działań promocyjnych na platformie VOD. 12) Przeprowadzenia działań outdoorowych na różnych nośnikach na terenie województwa śląskiego tj.: a) Reklama zewnętrzna na tyłach autobusów tzw. fullbacki; b) Reklama zewnętrzna na powierzchni 3 tramwajów; c) Reklama umieszczona na citylightach; d) Reklama na ekranach LCD. 13) Przygotowania, skoordynowania i przeprowadzenia działań edukacyjnych z udziałem młodzieży będących kontynuacją akcji edukacyjnej pn: „TransformujeMY Śląskie. Z młodymi i dla młodych”. 14) Zaprojektowania i wykonanie muralu. 15) Zaprojektowania i wykonanie wystawy fotograficznej w miastach 4 subregionów województwa śląskiego. 16) Opracowania merytoryczne, graficzne oraz wydruk materiałów promocyjnych tj: a) „Informatora kulinarno-funduszowego”; b) „puzzli”; c) „gry planszowej strategiczno-edukacyjnej pn: Fundusze Europejskie dla Śląskiego”. 17) Zaprojektowania, wykonania i zakupu materiałów promocyjnych niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia kampanii. 18) Przygotowania raportów bieżących i raportu końcowego. 4. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ/Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy. 5. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
Options
Description of the optionsZamawiający nie przewiduje opcji
414583-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoBZ-ZP.272.5.15.2026.AP
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradosim
Justificação do procedimento aceleradoZgodnie z art. 138 ust. 4 Pzp
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 79341400 Serviços de campanhas publicitárias
5. Lote
LoteLOT-0001
Opções
Descrição das opçõesZamawiający nie przewiduje opcji