2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – kombinezon ćwiczebny letni WS w kamuflażu
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania kombinezonów ćwiczebnych letnich WS w kamuflażu 2. Zakres zamówienia obejmuje jedno zadanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: 107/2026/D
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35812000 Combat uniforms
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 - kombinezon ćwiczebny letni WS w kamuflażu
Description: 1. Dostawa 3 020 kpl. kombinezonów ćwiczebnych letnich WS w kamuflażu zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Zadanie nr 1
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem zamawiającego. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo: do 3 020 kpl. przedmiotu zamówienia. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).