See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Ramavtal Tekniska konsulter - Projekterande konsulter
Description: Upphandlingen syftar till att tillgodose Beställarens behov av att relativt snabbt och enkelt kunna beställa konsulttjänster inom vad som här kallas Projekterande Konsulter. I de valbara anbudsformulären framgår vad ramavtalen omfattar och vilka kompetenser som efterfrågas.
Internal identifier: 26/4
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Generell del
Description: Projekterande konsulter
Internal identifier: 1848170-0
Lot: LOT-0002
Title: Arkitekt; Umeå
Internal identifier: 1848171-1
Lot: LOT-0003
Title: Arkitekt Labb; Stockholm
Internal identifier: 1862901-2
Lot: LOT-0004
Title: Arkitekt; Luleå
Internal identifier: 1848172-3
Lot: LOT-0005
Title: Arkitekt; Uppsala, Gävle
Internal identifier: 1848173-4
Lot: LOT-0006
Title: Arkitekt; Gbg, Skövde, Borås, Strömstad, Fiskebäckskil
Internal identifier: 1848174-5
Lot: LOT-0007
Title: Arkitekt; Lund, Malmö, Alnarp
Internal identifier: 1848175-6
Lot: LOT-0008
Title: Arkitekt; Stockholm, Solna, Huddinge
Internal identifier: 1848176-7
Lot: LOT-0009
Title: Arkitekt; Linköping, Norrköping
Internal identifier: 1848177-8
Lot: LOT-0010
Title: Arkitekt; Örebro, Grythyttan, Karlstad
Internal identifier: 1848178-9
Lot: LOT-0011
Title: Byggnadskonstruktion; Umeå
Internal identifier: 1848182-10
Lot: LOT-0012
Title: Byggnadskonstruktion; Luleå
Internal identifier: 1848183-11
Lot: LOT-0013
Title: Byggnadskonstruktion; Uppsala, Gävle
Internal identifier: 1848184-12
Lot: LOT-0014
Title: Byggnadskonstruktion; Stockholm, Solna, Huddinge
Internal identifier: 1848185-13
Lot: LOT-0015
Title: Byggnadskonstruktion; Linköping, Norrköping
Internal identifier: 1848186-14
Lot: LOT-0016
Title: Byggnadskonstruktion; Örebro, Grythyttan, Karlstad
Internal identifier: 1848187-15
Lot: LOT-0017
Title: Byggnadskonstruktion; Gbg, Skövde, Borås, Strömstad, Fiskebäckskil
Internal identifier: 1848188-16
Lot: LOT-0018
Title: Byggnadskonstruktion; Lund, Malmö, Alnarp
Internal identifier: 1848189-17
Lot: LOT-0019
Title: El-projektering; Umeå
Internal identifier: 1848190-18
Lot: LOT-0020
Title: El-projektering; Luleå
Internal identifier: 1848191-19
Lot: LOT-0021
Title: El-projektering; Uppsala, Gävle
Internal identifier: 1848192-20
Lot: LOT-0022
Title: El-projektering; Stockholm, Solna, Huddinge
Internal identifier: 1848193-21
Lot: LOT-0023
Title: El-projektering; Linköping, Norrköping
Internal identifier: 1848194-22
Lot: LOT-0024
Title: El-projektering; Örebro, Grythyttan, Karlstad
Internal identifier: 1848195-23
Lot: LOT-0025
Title: El-projektering; Gbg, Skövde, Borås, Strömstad, Fiskebäckskil
Internal identifier: 1848196-24
Lot: LOT-0026
Title: El-projektering; Lund, Malmö, Alnarp
Internal identifier: 1848197-25
Lot: LOT-0027
Title: VVS-projektering & VVS-projektering labb; Umeå
Internal identifier: 1848198-26
Lot: LOT-0028
Title: VVS-projektering & VVS-projektering labb; Luleå
Internal identifier: 1848199-27
Lot: LOT-0029
Title: VVS-projektering & VVS-projektering labb; Uppsala, Gävle
Internal identifier: 1848200-28
Lot: LOT-0030
Title: VVS-projektering & VVS-projektering labb; Gbg, Skövde, Borås, Strömstad, Fiskebäckskil
Internal identifier: 1848201-29
Lot: LOT-0031
Title: VVS-projektering & VVS-projektering labb; Lund, Malmö, Alnarp
Internal identifier: 1848202-30
Lot: LOT-0032
Title: VVS-projektering & VVS-projektering labb; Stockholm, Solna, Huddinge
Internal identifier: 1848203-31
Lot: LOT-0033
Title: VVS-projektering & VVS-projektering labb; Linköping, Norrköping
Internal identifier: 1848204-32
Lot: LOT-0034
Title: VVS-projektering & VVS-projektering labb; Örebro, Grythyttan, Karlstad
Internal identifier: 1848205-33
Lot: LOT-0035
Title: Mark- och yttre VA-projektering; Stockholm, Solna, Huddinge
Internal identifier: 1848206-34
Lot: LOT-0036
Title: Mark- och yttre VA-projektering; Umeå
Internal identifier: 1861022-35
Lot: LOT-0037
Title: Mark- och yttre VA-projektering; Luleå
Internal identifier: 1861040-36
Lot: LOT-0038
Title: Mark- och yttre VA-projektering; Uppsala, Gävle
Internal identifier: 1861041-37
Lot: LOT-0039
Title: Mark- och yttre VA-projektering; Gbg, Skövde, Borås, Strömstad, Fiskebäckskil
Internal identifier: 1861042-38
Lot: LOT-0040
Title: Mark- och yttre VA-projektering; Lund, Malmö, Alnarp
Internal identifier: 1861043-39
Lot: LOT-0041
Title: Mark- och yttre VA-projektering; Linköping, Norrköping
Internal identifier: 1861044-40
Lot: LOT-0042
Title: Mark- och yttre VA-projektering; Örebro, Grythyttan, Karlstad
Internal identifier: 1861045-41
Lot: LOT-0043
Title: Landskapsprojektering; Umeå, Luleå
Internal identifier: 1848209-42
Lot: LOT-0044
Title: Landskapsprojektering; Stockholm, Huddinge, Solna, Linköping, Norrköping, Örebro, Grythyttan
Internal identifier: 1848210-43
Lot: LOT-0045
Title: Landskapsprojektering; Gbg, Skövde, Borås, Strömstad, Fiskebäckskil, Karlstad
Internal identifier: 1848211-44
Lot: LOT-0046
Title: Landskapsprojektering; Lund, Malmö, Alnarp
Internal identifier: 1848212-45
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 26/4
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Generell del
Kirjeldus: Projekterande konsulter
Sisemine tunnus: 1848170-0
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Arkitekt; Umeå
Sisemine tunnus: 1848171-1
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Arkitekt Labb; Stockholm
Sisemine tunnus: 1862901-2
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Arkitekt; Luleå
Sisemine tunnus: 1848172-3
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Arkitekt; Uppsala, Gävle
Sisemine tunnus: 1848173-4
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 1848174-5
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Arkitekt; Lund, Malmö, Alnarp
Sisemine tunnus: 1848175-6
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 1848176-7
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Arkitekt; Linköping, Norrköping
Sisemine tunnus: 1848177-8
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 1848178-9
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Byggnadskonstruktion; Umeå
Sisemine tunnus: 1848182-10
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Byggnadskonstruktion; Luleå
Sisemine tunnus: 1848183-11
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: 1848184-12
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 1848185-13
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 1848186-14
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: 1848187-15
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: 1848188-16
Osa: LOT-0018
Sisemine tunnus: 1848189-17
Osa: LOT-0019
Pealkiri: El-projektering; Umeå
Sisemine tunnus: 1848190-18
Osa: LOT-0020
Pealkiri: El-projektering; Luleå
Sisemine tunnus: 1848191-19
Osa: LOT-0021
Pealkiri: El-projektering; Uppsala, Gävle
Sisemine tunnus: 1848192-20
Osa: LOT-0022
Sisemine tunnus: 1848193-21
Osa: LOT-0023
Sisemine tunnus: 1848194-22
Osa: LOT-0024
Sisemine tunnus: 1848195-23
Osa: LOT-0025
Sisemine tunnus: 1848196-24
Osa: LOT-0026
Sisemine tunnus: 1848197-25
Osa: LOT-0027
Sisemine tunnus: 1848198-26
Osa: LOT-0028
Sisemine tunnus: 1848199-27
Osa: LOT-0029
Sisemine tunnus: 1848200-28
Osa: LOT-0030
Sisemine tunnus: 1848201-29
Osa: LOT-0031
Sisemine tunnus: 1848202-30
Osa: LOT-0032
Sisemine tunnus: 1848203-31
Osa: LOT-0033
Sisemine tunnus: 1848204-32
Osa: LOT-0034
Sisemine tunnus: 1848205-33
Osa: LOT-0035
Sisemine tunnus: 1848206-34
Osa: LOT-0036
Sisemine tunnus: 1861022-35
Osa: LOT-0037
Sisemine tunnus: 1861040-36
Osa: LOT-0038
Sisemine tunnus: 1861041-37
Osa: LOT-0039
Sisemine tunnus: 1861042-38
Osa: LOT-0040
Sisemine tunnus: 1861043-39
Osa: LOT-0041
Sisemine tunnus: 1861044-40
Osa: LOT-0042
Sisemine tunnus: 1861045-41
Osa: LOT-0043
Sisemine tunnus: 1848209-42
Osa: LOT-0044
Sisemine tunnus: 1848210-43
Osa: LOT-0045
Sisemine tunnus: 1848211-44
Osa: LOT-0046
Sisemine tunnus: 1848212-45
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 26/4
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut
Ilmoituksen nimi: Generell del
Kuvaus: Projekterande konsulter
Sisäinen tunniste: 1848170-0
Ilmoituksen nimi: Arkitekt; Umeå
Sisäinen tunniste: 1848171-1
Ilmoituksen nimi: Arkitekt Labb; Stockholm
Sisäinen tunniste: 1862901-2
Ilmoituksen nimi: Arkitekt; Luleå
Sisäinen tunniste: 1848172-3
Ilmoituksen nimi: Arkitekt; Uppsala, Gävle
Sisäinen tunniste: 1848173-4
Sisäinen tunniste: 1848174-5
Ilmoituksen nimi: Arkitekt; Lund, Malmö, Alnarp
Sisäinen tunniste: 1848175-6
Sisäinen tunniste: 1848176-7
Sisäinen tunniste: 1848177-8
Sisäinen tunniste: 1848178-9
Ilmoituksen nimi: Byggnadskonstruktion; Umeå
Sisäinen tunniste: 1848182-10
Ilmoituksen nimi: Byggnadskonstruktion; Luleå
Sisäinen tunniste: 1848183-11
Sisäinen tunniste: 1848184-12
Sisäinen tunniste: 1848185-13
Sisäinen tunniste: 1848186-14
Sisäinen tunniste: 1848187-15
Sisäinen tunniste: 1848188-16
Sisäinen tunniste: 1848189-17
Ilmoituksen nimi: El-projektering; Umeå
Sisäinen tunniste: 1848190-18
Ilmoituksen nimi: El-projektering; Luleå
Sisäinen tunniste: 1848191-19
Sisäinen tunniste: 1848192-20
Sisäinen tunniste: 1848193-21
Sisäinen tunniste: 1848194-22
Sisäinen tunniste: 1848195-23
Sisäinen tunniste: 1848196-24
Sisäinen tunniste: 1848197-25
Sisäinen tunniste: 1848198-26
Sisäinen tunniste: 1848199-27
Sisäinen tunniste: 1848200-28
Sisäinen tunniste: 1848201-29
Sisäinen tunniste: 1848202-30
Sisäinen tunniste: 1848203-31
Sisäinen tunniste: 1848204-32
Sisäinen tunniste: 1848205-33
Sisäinen tunniste: 1848206-34
Sisäinen tunniste: 1861022-35
Sisäinen tunniste: 1861040-36
Sisäinen tunniste: 1861041-37
Sisäinen tunniste: 1861042-38
Sisäinen tunniste: 1861043-39
Sisäinen tunniste: 1861044-40
Sisäinen tunniste: 1861045-41
Sisäinen tunniste: 1848209-42
Sisäinen tunniste: 1848210-43
Sisäinen tunniste: 1848211-44
Sisäinen tunniste: 1848212-45
416618-2026 - Iomaíocht
An tSualainn – Architectural, construction, engineering and inspection services – Ramavtal Tekniska konsulter - Projekterande konsulter
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach26/4
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealGenerell del
Cur síosProjekterande konsulter
Aitheantóir inmheánach1848170-0
LuchtógLOT-0002
TeidealArkitekt; Umeå
Aitheantóir inmheánach1848171-1
LuchtógLOT-0003
TeidealArkitekt Labb; Stockholm
Aitheantóir inmheánach1862901-2
LuchtógLOT-0004
TeidealArkitekt; Luleå
Aitheantóir inmheánach1848172-3
LuchtógLOT-0005
TeidealArkitekt; Uppsala, Gävle
Aitheantóir inmheánach1848173-4
LuchtógLOT-0006
Aitheantóir inmheánach1848174-5
LuchtógLOT-0007
TeidealArkitekt; Lund, Malmö, Alnarp
Aitheantóir inmheánach1848175-6
LuchtógLOT-0008
Aitheantóir inmheánach1848176-7
LuchtógLOT-0009
TeidealArkitekt; Linköping, Norrköping
Aitheantóir inmheánach1848177-8
LuchtógLOT-0010
Aitheantóir inmheánach1848178-9
LuchtógLOT-0011
TeidealByggnadskonstruktion; Umeå
Aitheantóir inmheánach1848182-10
LuchtógLOT-0012
TeidealByggnadskonstruktion; Luleå
Aitheantóir inmheánach1848183-11
LuchtógLOT-0013
Aitheantóir inmheánach1848184-12
LuchtógLOT-0014
Aitheantóir inmheánach1848185-13
LuchtógLOT-0015
Aitheantóir inmheánach1848186-14
LuchtógLOT-0016
Aitheantóir inmheánach1848187-15
LuchtógLOT-0017
Aitheantóir inmheánach1848188-16
LuchtógLOT-0018
Aitheantóir inmheánach1848189-17
LuchtógLOT-0019
TeidealEl-projektering; Umeå
Aitheantóir inmheánach1848190-18
LuchtógLOT-0020
TeidealEl-projektering; Luleå
Aitheantóir inmheánach1848191-19
LuchtógLOT-0021
TeidealEl-projektering; Uppsala, Gävle
Aitheantóir inmheánach1848192-20
LuchtógLOT-0022
Aitheantóir inmheánach1848193-21
LuchtógLOT-0023
Aitheantóir inmheánach1848194-22
LuchtógLOT-0024
Aitheantóir inmheánach1848195-23
LuchtógLOT-0025
Aitheantóir inmheánach1848196-24
LuchtógLOT-0026
Aitheantóir inmheánach1848197-25
LuchtógLOT-0027
Aitheantóir inmheánach1848198-26
LuchtógLOT-0028
Aitheantóir inmheánach1848199-27
LuchtógLOT-0029
Aitheantóir inmheánach1848200-28
LuchtógLOT-0030
Aitheantóir inmheánach1848201-29
LuchtógLOT-0031
Aitheantóir inmheánach1848202-30
LuchtógLOT-0032
Aitheantóir inmheánach1848203-31
LuchtógLOT-0033
Aitheantóir inmheánach1848204-32
LuchtógLOT-0034
Aitheantóir inmheánach1848205-33
LuchtógLOT-0035
Aitheantóir inmheánach1848206-34
LuchtógLOT-0036
Aitheantóir inmheánach1861022-35
LuchtógLOT-0037
Aitheantóir inmheánach1861040-36
LuchtógLOT-0038
Aitheantóir inmheánach1861041-37
LuchtógLOT-0039
Aitheantóir inmheánach1861042-38
LuchtógLOT-0040
Aitheantóir inmheánach1861043-39
LuchtógLOT-0041
Aitheantóir inmheánach1861044-40
LuchtógLOT-0042
Aitheantóir inmheánach1861045-41
LuchtógLOT-0043
Aitheantóir inmheánach1848209-42
LuchtógLOT-0044
Aitheantóir inmheánach1848210-43
LuchtógLOT-0045
Aitheantóir inmheánach1848211-44
LuchtógLOT-0046
Aitheantóir inmheánach1848212-45
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 26/4
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Generell del
Opis: Projekterande konsulter
Interna identifikacijska oznaka: 1848170-0
Grupa: LOT-0002
Naslov: Arkitekt; Umeå
Interna identifikacijska oznaka: 1848171-1
Grupa: LOT-0003
Naslov: Arkitekt Labb; Stockholm
Interna identifikacijska oznaka: 1862901-2
Grupa: LOT-0004
Naslov: Arkitekt; Luleå
Interna identifikacijska oznaka: 1848172-3
Grupa: LOT-0005
Naslov: Arkitekt; Uppsala, Gävle
Interna identifikacijska oznaka: 1848173-4
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 1848174-5
Grupa: LOT-0007
Naslov: Arkitekt; Lund, Malmö, Alnarp
Interna identifikacijska oznaka: 1848175-6
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 1848176-7
Grupa: LOT-0009
Naslov: Arkitekt; Linköping, Norrköping
Interna identifikacijska oznaka: 1848177-8
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 1848178-9
Grupa: LOT-0011
Naslov: Byggnadskonstruktion; Umeå
Interna identifikacijska oznaka: 1848182-10
Grupa: LOT-0012
Naslov: Byggnadskonstruktion; Luleå
Interna identifikacijska oznaka: 1848183-11
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: 1848184-12
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: 1848185-13
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: 1848186-14
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: 1848187-15
Grupa: LOT-0017
Interna identifikacijska oznaka: 1848188-16
Grupa: LOT-0018
Interna identifikacijska oznaka: 1848189-17
Grupa: LOT-0019
Naslov: El-projektering; Umeå
Interna identifikacijska oznaka: 1848190-18
Grupa: LOT-0020
Naslov: El-projektering; Luleå
Interna identifikacijska oznaka: 1848191-19
Grupa: LOT-0021
Naslov: El-projektering; Uppsala, Gävle
Interna identifikacijska oznaka: 1848192-20
Grupa: LOT-0022
Interna identifikacijska oznaka: 1848193-21
Grupa: LOT-0023
Interna identifikacijska oznaka: 1848194-22
Grupa: LOT-0024
Interna identifikacijska oznaka: 1848195-23
Grupa: LOT-0025
Interna identifikacijska oznaka: 1848196-24
Grupa: LOT-0026
Interna identifikacijska oznaka: 1848197-25
Grupa: LOT-0027
Interna identifikacijska oznaka: 1848198-26
Grupa: LOT-0028
Interna identifikacijska oznaka: 1848199-27
Grupa: LOT-0029
Interna identifikacijska oznaka: 1848200-28
Grupa: LOT-0030
Interna identifikacijska oznaka: 1848201-29
Grupa: LOT-0031
Interna identifikacijska oznaka: 1848202-30
Grupa: LOT-0032
Interna identifikacijska oznaka: 1848203-31
Grupa: LOT-0033
Interna identifikacijska oznaka: 1848204-32
Grupa: LOT-0034
Interna identifikacijska oznaka: 1848205-33
Grupa: LOT-0035
Interna identifikacijska oznaka: 1848206-34
Grupa: LOT-0036
Interna identifikacijska oznaka: 1861022-35
Grupa: LOT-0037
Interna identifikacijska oznaka: 1861040-36
Grupa: LOT-0038
Interna identifikacijska oznaka: 1861041-37
Grupa: LOT-0039
Interna identifikacijska oznaka: 1861042-38
Grupa: LOT-0040
Interna identifikacijska oznaka: 1861043-39
Grupa: LOT-0041
Interna identifikacijska oznaka: 1861044-40
Grupa: LOT-0042
Interna identifikacijska oznaka: 1861045-41
Grupa: LOT-0043
Interna identifikacijska oznaka: 1848209-42
Grupa: LOT-0044
Interna identifikacijska oznaka: 1848210-43
Grupa: LOT-0045
Interna identifikacijska oznaka: 1848211-44
Grupa: LOT-0046
Interna identifikacijska oznaka: 1848212-45
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 26/4
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Generell del
Leírás: Projekterande konsulter
Belső azonosító: 1848170-0
Rész: LOT-0002
Cím: Arkitekt; Umeå
Belső azonosító: 1848171-1
Rész: LOT-0003
Cím: Arkitekt Labb; Stockholm
Belső azonosító: 1862901-2
Rész: LOT-0004
Cím: Arkitekt; Luleå
Belső azonosító: 1848172-3
Rész: LOT-0005
Cím: Arkitekt; Uppsala, Gävle
Belső azonosító: 1848173-4
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 1848174-5
Rész: LOT-0007
Cím: Arkitekt; Lund, Malmö, Alnarp
Belső azonosító: 1848175-6
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 1848176-7
Rész: LOT-0009
Cím: Arkitekt; Linköping, Norrköping
Belső azonosító: 1848177-8
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 1848178-9
Rész: LOT-0011
Cím: Byggnadskonstruktion; Umeå
Belső azonosító: 1848182-10
Rész: LOT-0012
Cím: Byggnadskonstruktion; Luleå
Belső azonosító: 1848183-11
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: 1848184-12
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: 1848185-13
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 1848186-14
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: 1848187-15
Rész: LOT-0017
Belső azonosító: 1848188-16
Rész: LOT-0018
Belső azonosító: 1848189-17
Rész: LOT-0019
Cím: El-projektering; Umeå
Belső azonosító: 1848190-18
Rész: LOT-0020
Cím: El-projektering; Luleå
Belső azonosító: 1848191-19
Rész: LOT-0021
Cím: El-projektering; Uppsala, Gävle
Belső azonosító: 1848192-20
Rész: LOT-0022
Belső azonosító: 1848193-21
Rész: LOT-0023
Belső azonosító: 1848194-22
Rész: LOT-0024
Belső azonosító: 1848195-23
Rész: LOT-0025
Belső azonosító: 1848196-24
Rész: LOT-0026
Belső azonosító: 1848197-25
Rész: LOT-0027
Belső azonosító: 1848198-26
Rész: LOT-0028
Belső azonosító: 1848199-27
Rész: LOT-0029
Belső azonosító: 1848200-28
Rész: LOT-0030
Belső azonosító: 1848201-29
Rész: LOT-0031
Belső azonosító: 1848202-30
Rész: LOT-0032
Belső azonosító: 1848203-31
Rész: LOT-0033
Belső azonosító: 1848204-32
Rész: LOT-0034
Belső azonosító: 1848205-33
Rész: LOT-0035
Belső azonosító: 1848206-34
Rész: LOT-0036
Belső azonosító: 1861022-35
Rész: LOT-0037
Belső azonosító: 1861040-36
Rész: LOT-0038
Belső azonosító: 1861041-37
Rész: LOT-0039
Belső azonosító: 1861042-38
Rész: LOT-0040
Belső azonosító: 1861043-39
Rész: LOT-0041
Belső azonosító: 1861044-40
Rész: LOT-0042
Belső azonosító: 1861045-41
Rész: LOT-0043
Cím: Landskapsprojektering; Umeå, Luleå
Belső azonosító: 1848209-42
Rész: LOT-0044
Belső azonosító: 1848210-43
Rész: LOT-0045
Belső azonosító: 1848211-44
Rész: LOT-0046
Belső azonosító: 1848212-45
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 26/4
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Generell del
Descrizione: Projekterande konsulter
Identificativo interno: 1848170-0
Lotto: LOT-0002
Titolo: Arkitekt; Umeå
Identificativo interno: 1848171-1
Lotto: LOT-0003
Titolo: Arkitekt Labb; Stockholm
Identificativo interno: 1862901-2
Lotto: LOT-0004
Titolo: Arkitekt; Luleå
Identificativo interno: 1848172-3
Lotto: LOT-0005
Titolo: Arkitekt; Uppsala, Gävle
Identificativo interno: 1848173-4
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 1848174-5
Lotto: LOT-0007
Titolo: Arkitekt; Lund, Malmö, Alnarp
Identificativo interno: 1848175-6
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 1848176-7
Lotto: LOT-0009
Titolo: Arkitekt; Linköping, Norrköping
Identificativo interno: 1848177-8
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 1848178-9
Lotto: LOT-0011
Titolo: Byggnadskonstruktion; Umeå
Identificativo interno: 1848182-10
Lotto: LOT-0012
Titolo: Byggnadskonstruktion; Luleå
Identificativo interno: 1848183-11
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: 1848184-12
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: 1848185-13
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 1848186-14
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: 1848187-15
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: 1848188-16
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: 1848189-17
Lotto: LOT-0019
Titolo: El-projektering; Umeå
Identificativo interno: 1848190-18
Lotto: LOT-0020
Titolo: El-projektering; Luleå
Identificativo interno: 1848191-19
Lotto: LOT-0021
Titolo: El-projektering; Uppsala, Gävle
Identificativo interno: 1848192-20
Lotto: LOT-0022
Identificativo interno: 1848193-21
Lotto: LOT-0023
Identificativo interno: 1848194-22
Lotto: LOT-0024
Identificativo interno: 1848195-23
Lotto: LOT-0025
Identificativo interno: 1848196-24
Lotto: LOT-0026
Identificativo interno: 1848197-25
Lotto: LOT-0027
Identificativo interno: 1848198-26
Lotto: LOT-0028
Identificativo interno: 1848199-27
Lotto: LOT-0029
Identificativo interno: 1848200-28
Lotto: LOT-0030
Identificativo interno: 1848201-29
Lotto: LOT-0031
Identificativo interno: 1848202-30
Lotto: LOT-0032
Identificativo interno: 1848203-31
Lotto: LOT-0033
Identificativo interno: 1848204-32
Lotto: LOT-0034
Identificativo interno: 1848205-33
Lotto: LOT-0035
Identificativo interno: 1848206-34
Lotto: LOT-0036
Identificativo interno: 1861022-35
Lotto: LOT-0037
Identificativo interno: 1861040-36
Lotto: LOT-0038
Identificativo interno: 1861041-37
Lotto: LOT-0039
Identificativo interno: 1861042-38
Lotto: LOT-0040
Identificativo interno: 1861043-39
Lotto: LOT-0041
Identificativo interno: 1861044-40
Lotto: LOT-0042
Identificativo interno: 1861045-41
Lotto: LOT-0043
Identificativo interno: 1848209-42
Lotto: LOT-0044
Identificativo interno: 1848210-43
Lotto: LOT-0045
Identificativo interno: 1848211-44
Lotto: LOT-0046
Identificativo interno: 1848212-45
416618-2026 - Konkurss
Zviedrija – Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi – Ramavtal Tekniska konsulter - Projekterande konsulter
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators26/4
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsGenerell del
AprakstsProjekterande konsulter
Iekšējais identifikators1848170-0
DaļaLOT-0002
NosaukumsArkitekt; Umeå
Iekšējais identifikators1848171-1
DaļaLOT-0003
NosaukumsArkitekt Labb; Stockholm
Iekšējais identifikators1862901-2
DaļaLOT-0004
NosaukumsArkitekt; Luleå
Iekšējais identifikators1848172-3
DaļaLOT-0005
NosaukumsArkitekt; Uppsala, Gävle
Iekšējais identifikators1848173-4
DaļaLOT-0006
Iekšējais identifikators1848174-5
DaļaLOT-0007
NosaukumsArkitekt; Lund, Malmö, Alnarp
Iekšējais identifikators1848175-6
DaļaLOT-0008
Iekšējais identifikators1848176-7
DaļaLOT-0009
Iekšējais identifikators1848177-8
DaļaLOT-0010
Iekšējais identifikators1848178-9
DaļaLOT-0011
NosaukumsByggnadskonstruktion; Umeå
Iekšējais identifikators1848182-10
DaļaLOT-0012
NosaukumsByggnadskonstruktion; Luleå
Iekšējais identifikators1848183-11
DaļaLOT-0013
Iekšējais identifikators1848184-12
DaļaLOT-0014
Iekšējais identifikators1848185-13
DaļaLOT-0015
Iekšējais identifikators1848186-14
DaļaLOT-0016
Iekšējais identifikators1848187-15
DaļaLOT-0017
Iekšējais identifikators1848188-16
DaļaLOT-0018
Iekšējais identifikators1848189-17
DaļaLOT-0019
NosaukumsEl-projektering; Umeå
Iekšējais identifikators1848190-18
DaļaLOT-0020
NosaukumsEl-projektering; Luleå
Iekšējais identifikators1848191-19
DaļaLOT-0021
Iekšējais identifikators1848192-20
DaļaLOT-0022
Iekšējais identifikators1848193-21
DaļaLOT-0023
Iekšējais identifikators1848194-22
DaļaLOT-0024
Iekšējais identifikators1848195-23
DaļaLOT-0025
Iekšējais identifikators1848196-24
DaļaLOT-0026
Iekšējais identifikators1848197-25
DaļaLOT-0027
Iekšējais identifikators1848198-26
DaļaLOT-0028
Iekšējais identifikators1848199-27
DaļaLOT-0029
Iekšējais identifikators1848200-28
DaļaLOT-0030
Iekšējais identifikators1848201-29
DaļaLOT-0031
Iekšējais identifikators1848202-30
DaļaLOT-0032
Iekšējais identifikators1848203-31
DaļaLOT-0033
Iekšējais identifikators1848204-32
DaļaLOT-0034
Iekšējais identifikators1848205-33
DaļaLOT-0035
Iekšējais identifikators1848206-34
DaļaLOT-0036
Iekšējais identifikators1861022-35
DaļaLOT-0037
Iekšējais identifikators1861040-36
DaļaLOT-0038
Iekšējais identifikators1861041-37
DaļaLOT-0039
Iekšējais identifikators1861042-38
DaļaLOT-0040
Iekšējais identifikators1861043-39
DaļaLOT-0041
Iekšējais identifikators1861044-40
DaļaLOT-0042
Iekšējais identifikators1861045-41
DaļaLOT-0043
Iekšējais identifikators1848209-42
DaļaLOT-0044
Iekšējais identifikators1848210-43
DaļaLOT-0045
Iekšējais identifikators1848211-44
DaļaLOT-0046
Iekšējais identifikators1848212-45
416618-2026 - Kompetizzjoni
L-Iżvezja – Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni – Ramavtal Tekniska konsulter - Projekterande konsulter
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern26/4
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
5. Lott
LottLOT-0001
TitluGenerell del
DeskrizzjoniProjekterande konsulter
Identifikatur intern1848170-0
LottLOT-0002
TitluArkitekt; Umeå
Identifikatur intern1848171-1
LottLOT-0003
TitluArkitekt Labb; Stockholm
Identifikatur intern1862901-2
LottLOT-0004
TitluArkitekt; Luleå
Identifikatur intern1848172-3
LottLOT-0005
TitluArkitekt; Uppsala, Gävle
Identifikatur intern1848173-4
LottLOT-0006
Identifikatur intern1848174-5
LottLOT-0007
TitluArkitekt; Lund, Malmö, Alnarp
Identifikatur intern1848175-6
LottLOT-0008
Identifikatur intern1848176-7
LottLOT-0009
TitluArkitekt; Linköping, Norrköping
Identifikatur intern1848177-8
LottLOT-0010
Identifikatur intern1848178-9
LottLOT-0011
TitluByggnadskonstruktion; Umeå
Identifikatur intern1848182-10
LottLOT-0012
TitluByggnadskonstruktion; Luleå
Identifikatur intern1848183-11
LottLOT-0013
Identifikatur intern1848184-12
LottLOT-0014
Identifikatur intern1848185-13
LottLOT-0015
Identifikatur intern1848186-14
LottLOT-0016
Identifikatur intern1848187-15
LottLOT-0017
Identifikatur intern1848188-16
LottLOT-0018
Identifikatur intern1848189-17
LottLOT-0019
TitluEl-projektering; Umeå
Identifikatur intern1848190-18
LottLOT-0020
TitluEl-projektering; Luleå
Identifikatur intern1848191-19
LottLOT-0021
TitluEl-projektering; Uppsala, Gävle
Identifikatur intern1848192-20
LottLOT-0022
Identifikatur intern1848193-21
LottLOT-0023
Identifikatur intern1848194-22
LottLOT-0024
Identifikatur intern1848195-23
LottLOT-0025
Identifikatur intern1848196-24
LottLOT-0026
Identifikatur intern1848197-25
LottLOT-0027
Identifikatur intern1848198-26
LottLOT-0028
Identifikatur intern1848199-27
LottLOT-0029
Identifikatur intern1848200-28
LottLOT-0030
Identifikatur intern1848201-29
LottLOT-0031
Identifikatur intern1848202-30
LottLOT-0032
Identifikatur intern1848203-31
LottLOT-0033
Identifikatur intern1848204-32
LottLOT-0034
Identifikatur intern1848205-33
LottLOT-0035
Identifikatur intern1848206-34
LottLOT-0036
Identifikatur intern1861022-35
LottLOT-0037
Identifikatur intern1861040-36
LottLOT-0038
Identifikatur intern1861041-37
LottLOT-0039
Identifikatur intern1861042-38
LottLOT-0040
Identifikatur intern1861043-39
LottLOT-0041
Identifikatur intern1861044-40
LottLOT-0042
Identifikatur intern1861045-41
LottLOT-0043
TitluLandskapsprojektering; Umeå, Luleå
Identifikatur intern1848209-42
LottLOT-0044
Identifikatur intern1848210-43
LottLOT-0045
Identifikatur intern1848211-44
LottLOT-0046
Identifikatur intern1848212-45
Interne identificatiecode: 26/4
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Generell del
Beschrijving: Projekterande konsulter
Interne identificatiecode: 1848170-0
Perceel: LOT-0002
Titel: Arkitekt; Umeå
Interne identificatiecode: 1848171-1
Perceel: LOT-0003
Titel: Arkitekt Labb; Stockholm
Interne identificatiecode: 1862901-2
Perceel: LOT-0004
Titel: Arkitekt; Luleå
Interne identificatiecode: 1848172-3
Perceel: LOT-0005
Titel: Arkitekt; Uppsala, Gävle
Interne identificatiecode: 1848173-4
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 1848174-5
Perceel: LOT-0007
Titel: Arkitekt; Lund, Malmö, Alnarp
Interne identificatiecode: 1848175-6
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 1848176-7
Perceel: LOT-0009
Titel: Arkitekt; Linköping, Norrköping
Interne identificatiecode: 1848177-8
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 1848178-9
Perceel: LOT-0011
Titel: Byggnadskonstruktion; Umeå
Interne identificatiecode: 1848182-10
Perceel: LOT-0012
Titel: Byggnadskonstruktion; Luleå
Interne identificatiecode: 1848183-11
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 1848184-12
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 1848185-13
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 1848186-14
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 1848187-15
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 1848188-16
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 1848189-17
Perceel: LOT-0019
Titel: El-projektering; Umeå
Interne identificatiecode: 1848190-18
Perceel: LOT-0020
Titel: El-projektering; Luleå
Interne identificatiecode: 1848191-19
Perceel: LOT-0021
Titel: El-projektering; Uppsala, Gävle
Interne identificatiecode: 1848192-20
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 1848193-21
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: 1848194-22
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: 1848195-23
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: 1848196-24
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: 1848197-25
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: 1848198-26
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: 1848199-27
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: 1848200-28
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: 1848201-29
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: 1848202-30
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: 1848203-31
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: 1848204-32
Perceel: LOT-0034
Interne identificatiecode: 1848205-33
Perceel: LOT-0035
Interne identificatiecode: 1848206-34
Perceel: LOT-0036
Interne identificatiecode: 1861022-35
Perceel: LOT-0037
Interne identificatiecode: 1861040-36
Perceel: LOT-0038
Interne identificatiecode: 1861041-37
Perceel: LOT-0039
Interne identificatiecode: 1861042-38
Perceel: LOT-0040
Interne identificatiecode: 1861043-39
Perceel: LOT-0041
Interne identificatiecode: 1861044-40
Perceel: LOT-0042
Interne identificatiecode: 1861045-41
Perceel: LOT-0043
Interne identificatiecode: 1848209-42
Perceel: LOT-0044
Interne identificatiecode: 1848210-43
Perceel: LOT-0045
Interne identificatiecode: 1848211-44
Perceel: LOT-0046
Interne identificatiecode: 1848212-45
416618-2026 - Concurso
Suécia – Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção – Ramavtal Tekniska konsulter - Projekterande konsulter
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno26/4
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloGenerell del
DescriçãoProjekterande konsulter
Identificador interno1848170-0
LoteLOT-0002
TítuloArkitekt; Umeå
Identificador interno1848171-1
LoteLOT-0003
TítuloArkitekt Labb; Stockholm
Identificador interno1862901-2
LoteLOT-0004
TítuloArkitekt; Luleå
Identificador interno1848172-3
LoteLOT-0005
TítuloArkitekt; Uppsala, Gävle
Identificador interno1848173-4
LoteLOT-0006
Identificador interno1848174-5
LoteLOT-0007
TítuloArkitekt; Lund, Malmö, Alnarp
Identificador interno1848175-6
LoteLOT-0008
Identificador interno1848176-7
LoteLOT-0009
TítuloArkitekt; Linköping, Norrköping
Identificador interno1848177-8
LoteLOT-0010
Identificador interno1848178-9
LoteLOT-0011
TítuloByggnadskonstruktion; Umeå
Identificador interno1848182-10
LoteLOT-0012
TítuloByggnadskonstruktion; Luleå
Identificador interno1848183-11
LoteLOT-0013
Identificador interno1848184-12
LoteLOT-0014
Identificador interno1848185-13
LoteLOT-0015
Identificador interno1848186-14
LoteLOT-0016
Identificador interno1848187-15
LoteLOT-0017
Identificador interno1848188-16
LoteLOT-0018
Identificador interno1848189-17
LoteLOT-0019
TítuloEl-projektering; Umeå
Identificador interno1848190-18
LoteLOT-0020
TítuloEl-projektering; Luleå
Identificador interno1848191-19
LoteLOT-0021
TítuloEl-projektering; Uppsala, Gävle
Identificador interno1848192-20
LoteLOT-0022
Identificador interno1848193-21
LoteLOT-0023
Identificador interno1848194-22
LoteLOT-0024
Identificador interno1848195-23
LoteLOT-0025
Identificador interno1848196-24
LoteLOT-0026
Identificador interno1848197-25
LoteLOT-0027
Identificador interno1848198-26
LoteLOT-0028
Identificador interno1848199-27
LoteLOT-0029
Identificador interno1848200-28
LoteLOT-0030
Identificador interno1848201-29
LoteLOT-0031
Identificador interno1848202-30
LoteLOT-0032
Identificador interno1848203-31
LoteLOT-0033
Identificador interno1848204-32
LoteLOT-0034
Identificador interno1848205-33
LoteLOT-0035
Identificador interno1848206-34
LoteLOT-0036
Identificador interno1861022-35
LoteLOT-0037
Identificador interno1861040-36
LoteLOT-0038
Identificador interno1861041-37
LoteLOT-0039
Identificador interno1861042-38
LoteLOT-0040
Identificador interno1861043-39
LoteLOT-0041
Identificador interno1861044-40
LoteLOT-0042
Identificador interno1861045-41
LoteLOT-0043
Identificador interno1848209-42
LoteLOT-0044
Identificador interno1848210-43
LoteLOT-0045
Identificador interno1848211-44
LoteLOT-0046
Identificador interno1848212-45
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 26/4
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Generell del
Interný identifikátor: 1848170-0
Časť: LOT-0002
Názov: Arkitekt; Umeå
Interný identifikátor: 1848171-1
Časť: LOT-0003
Názov: Arkitekt Labb; Stockholm
Interný identifikátor: 1862901-2
Časť: LOT-0004
Názov: Arkitekt; Luleå
Interný identifikátor: 1848172-3
Časť: LOT-0005
Názov: Arkitekt; Uppsala, Gävle
Interný identifikátor: 1848173-4
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 1848174-5
Časť: LOT-0007
Názov: Arkitekt; Lund, Malmö, Alnarp
Interný identifikátor: 1848175-6
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 1848176-7
Časť: LOT-0009
Názov: Arkitekt; Linköping, Norrköping
Interný identifikátor: 1848177-8
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 1848178-9
Časť: LOT-0011
Názov: Byggnadskonstruktion; Umeå
Interný identifikátor: 1848182-10
Časť: LOT-0012
Názov: Byggnadskonstruktion; Luleå
Interný identifikátor: 1848183-11
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: 1848184-12
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: 1848185-13
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: 1848186-14
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: 1848187-15
Časť: LOT-0017
Interný identifikátor: 1848188-16
Časť: LOT-0018
Interný identifikátor: 1848189-17
Časť: LOT-0019
Názov: El-projektering; Umeå
Interný identifikátor: 1848190-18
Časť: LOT-0020
Názov: El-projektering; Luleå
Interný identifikátor: 1848191-19
Časť: LOT-0021
Názov: El-projektering; Uppsala, Gävle
Interný identifikátor: 1848192-20
Časť: LOT-0022
Interný identifikátor: 1848193-21
Časť: LOT-0023
Interný identifikátor: 1848194-22
Časť: LOT-0024
Interný identifikátor: 1848195-23
Časť: LOT-0025
Interný identifikátor: 1848196-24
Časť: LOT-0026
Interný identifikátor: 1848197-25
Časť: LOT-0027
Interný identifikátor: 1848198-26
Časť: LOT-0028
Interný identifikátor: 1848199-27
Časť: LOT-0029
Interný identifikátor: 1848200-28
Časť: LOT-0030
Interný identifikátor: 1848201-29
Časť: LOT-0031
Interný identifikátor: 1848202-30
Časť: LOT-0032
Interný identifikátor: 1848203-31
Časť: LOT-0033
Interný identifikátor: 1848204-32
Časť: LOT-0034
Interný identifikátor: 1848205-33
Časť: LOT-0035
Interný identifikátor: 1848206-34
Časť: LOT-0036
Interný identifikátor: 1861022-35
Časť: LOT-0037
Interný identifikátor: 1861040-36
Časť: LOT-0038
Interný identifikátor: 1861041-37
Časť: LOT-0039
Interný identifikátor: 1861042-38
Časť: LOT-0040
Interný identifikátor: 1861043-39
Časť: LOT-0041
Interný identifikátor: 1861044-40
Časť: LOT-0042
Interný identifikátor: 1861045-41
Časť: LOT-0043
Interný identifikátor: 1848209-42
Časť: LOT-0044
Interný identifikátor: 1848210-43
Časť: LOT-0045
Interný identifikátor: 1848211-44
Časť: LOT-0046
Interný identifikátor: 1848212-45
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 26/4
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1848170-0
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 1848171-1
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 1862901-2
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 1848172-3
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 1848173-4
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 1848174-5
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 1848175-6
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 1848176-7
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 1848177-8
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 1848178-9
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 1848182-10
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 1848183-11
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 1848184-12
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 1848185-13
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 1848186-14
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 1848187-15
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 1848188-16
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 1848189-17
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 1848190-18
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 1848191-19
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 1848192-20
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 1848193-21
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: 1848194-22
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: 1848195-23
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: 1848196-24
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: 1848197-25
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: 1848198-26
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: 1848199-27
Sklop: LOT-0029
Notranji identifikator: 1848200-28
Sklop: LOT-0030
Notranji identifikator: 1848201-29
Sklop: LOT-0031
Notranji identifikator: 1848202-30
Sklop: LOT-0032
Notranji identifikator: 1848203-31
Sklop: LOT-0033
Notranji identifikator: 1848204-32
Sklop: LOT-0034
Notranji identifikator: 1848205-33
Sklop: LOT-0035
Notranji identifikator: 1848206-34
Sklop: LOT-0036
Notranji identifikator: 1861022-35
Sklop: LOT-0037
Notranji identifikator: 1861040-36
Sklop: LOT-0038
Notranji identifikator: 1861041-37
Sklop: LOT-0039
Notranji identifikator: 1861042-38
Sklop: LOT-0040
Notranji identifikator: 1861043-39
Sklop: LOT-0041
Notranji identifikator: 1861044-40
Sklop: LOT-0042
Notranji identifikator: 1861045-41
Sklop: LOT-0043
Notranji identifikator: 1848209-42
Sklop: LOT-0044
Notranji identifikator: 1848210-43
Sklop: LOT-0045
Notranji identifikator: 1848211-44
Sklop: LOT-0046
Notranji identifikator: 1848212-45