2. Procedure
Procedure
Title: Externe arbodienstverlening
Description: De aanbesteding van gemeente Zwolle bestaat uit drie (3) dienstverleningen: 1. Bedrijfsarts 2. Taakgedelegeerde 3. Bedrijfsmaatschappelijk werk Uiteindelijk komt er één hoofdleverancier die alle drie (3) de dienstverleningen voorziet, eventueel in samenwerking middels onderaanneming. De constructie dient helder en aantoonbaar geborgd te zijn bij inschrijving. De overeenkomst heeft een waarde van € 1.900.000, - over de looptijd van zes (6) jaar.
Internal identifier: 25.Z.147
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: De aanbesteding betreft een Europees openbare aanbesteding
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85100000 Health services
Additional classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1