418652-2026 - Competition
Bulgaria – Emergency and security equipment – „Доставка на специализирано оборудване за търсене и спасяване в градски условия“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на специализирано оборудване за търсене и спасяване в градски условия“
Description: „Доставка на специализирано оборудване за търсене и спасяване в градски условия“ В предмета на обществената поръчка се предвижда ​​​​​доставка и гаранционна поддръжка на ново неупотребявано специализирано оборудване за търсене и спасяване в градски условия със съответната окомплектовка и компоненти, а именно: – две устройства за наблюдение на стабилността на структури и ранно предупреждение за движение на конструкцията към която е прикрепено; - едно устройство за наблюдение на стабилността на структури и ранно предупреждение за движение на конструкцията към която е насочено; - едно устройство за мултисензорно търсене на жертви – комплект за техническо търсене мултитехнологичен локатор на живот; В рамките на проект BSB00836 „RISCARE Черноморския регион - подготвен”, финансиран по програма Interreg VI-B NEXT Черноморски басейн 2021-2027
Internal identifier: 589588
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Възложителят отстранява от участие в процедурата за възлагане на обществената поръчка участник, когато:  са налице основанията съгласно чл. 54, ал. 1 от ЗОП;  са налице основанията съгласно чл. 55, ал. 1, т. 1, т. 3 – 5 от ЗОП;  са налице основанията съгласно чл. 91 от Закона за противодействие на корупцията сред лица, заемащи публични длъжности;  са налице основанията съгласно чл. 3, т. 8 от ЗИФОДРЮПДРКЛТДС;  са налице обстоятелствата по чл. 83а, ал. 5, т. 1 от Закона за административните нарушения и наказания (ЗАНН);  са налице основанията съгласно чл. 107 от ЗОП;  офертата/документите представени от участника не са на български език;  е променил образците по процедурата;  е представил Техническо предложение за изпълнение на поръчката, което не съответства на техническата спецификация и изискванията на възложителя;  е предложил гаранционен/ни срок/ове по - кратки от минимално посочените в техническата спецификация;  чието ценово предложение надвишава прогнозната стойност по процедурата.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35100000 Emergency and security equipment
Additional classification (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices
5. Lot
Lot: LOT-0001