Description of the procurement
Ob. ctr. = pr. si exe. lucr. constr. Auts. de Cent. Buc. km 0+000-km 100+900, Sect. N km 0+000-km 52+770, lot 4: km 47+600-km 52+070, 4, 47 km. In cf. cu prev. ctr., respectiv ale HG 1/2018, event. modif. care pot interveni in perioada de derul. a ctr. se refera la urm., fara a se
limita la acestea:
2. modif. generate de includerea de noi subcontr./inlocuirea subcontr. initiali, care se vor realiza cf. cl. coresp. din cond. gen. ale ctr.;
5. modif. generate de modif. ale teren., retelei hidrografice supraterane si subterane necun. la data elab. proiectului;