2. Procedure
Procedure
Title: Design & Build van tentoonstellingen (interieur) van Het Romeins Museum (HRM) te Heerlen
Description: De opdrachtgever is "De stichting HRM", die de gemeente heeft gevraagd om voor deze opdracht als aanbestedende dienst op te treden. Het Romeins Museum in Heerlen vormt het hart van een ambitieus en vernieuwend project dat het erfgoed van de Romeinse tijd tot leven brengt. Op de plek van het oorspronkelijke badhuis van Coriovallum verrijst een eigentijds museum dat verleden, heden en toekomst verbindt. De opdracht voor het tentoonstellingsontwerp & -bouw maakt integraal onderdeel uit van dit plan. een Design & Build opdracht
Internal identifier: 66.100/7662
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45400000 Building completion work
Additional classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 45316000 Installation work of illumination and signalling systems, 71221000 Architectural services for buildings, 79932000 Interior design services, 92521100 Museum-exhibition services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Design&Build opdracht voor interieur HRM
Description: Zie (a.s.) selectieleidraad 1 D&B opdracht
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 39151300 Modular furniture, 39171000 Display cases, 45316000 Installation work of illumination and signalling systems, 71221000 Architectural services for buildings