2. Procedure
Procedure
Title: Dienstkleding Erasmus MC
Description: De scope van deze Opdracht betreft het produceren en het leveren van de witte dienstkleding van medewerkers in zorgfuncties, de blauwe dienstkleding voor de ondersteunende functies, de kokskleding en de ruimte gebonden/beschermende dienstkleding voor de medewerkers die werkzaam zijn in een laboratorium. Zie offerteleidraad
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33199000 Medical clothing
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging