422074-2023 - ResultRomania-Timișoara: Construction work for highways, roads
Contract award notice
Works
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
„Execuția Lucrărilor din cadrul Obiectivului Varianta de Ocolire Timișoara Sud” – Rest de Executat
Reference number: Cod unic de identificare: 16054368/2023/3175/S13
II.1.2.
Main CPV code
45233100 Construction work for highways, roads
II.1.4.
Short description
Termene pentru depunerea/răspunsul la solicitările de clarificări/informații suplimentare:
A. În conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016 cu modificările și completările ulterioare, termenul limită până la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este în a 20-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
B. În conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016 cu modificările și completările ulterioare, termenul limită la care autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare este în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
„Execuția Lucrărilor din cadrul Obiectivului Varianta de Ocolire Timișoara Sud” – Rest de Executat, în conformitate cu cerințele din Specificațiile tehnice și Proiectul tehnic.