See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Acord-cadru de furnizare autobuz transport persoane
Description: Furnizare autobuz transport persoane, conform cerintelor din documentatia de atribuire. Numarul zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 20. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate in termenul de mai sus, raspunsul autoritatii contractante la aceste solicitari va fi transmis in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: 4193125_2023_PAAPD1428787
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34121000 Buses and coaches
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Autobuz transport persoane, conform specificatiei tehnice ST-G.19-2237.v.1 Cantitati estimative (cpl.): - acord-cadru: minima = 10; maxima = 137; - pentru un singur contract subsecvent: minima = 1; maxima = 60. Valori estimative maxime (lei fara TVA): - acord-cadru: 156.180.000,00 lei; - cel mai mare contract subsecvent: 68.400.000,00 lei. Cpl. (complet) =Autobuz transport persoane, echipat conform cerintelor din caietul de sarcini si specificatia tehnica ST-G.19-2237.v.1
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 79632000 Personnel-training services