See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΧΕΡΙΩΝ, ΚΕΦΑΛΗΣ, ΜΑΤΙΩΝ, ΑΝΑΠΝΟΗΣ ΚΑΙ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια μέσων ατομικής προστασίας χεριών, κεφαλής, ματιών, αναπνοής και ιματισμού για τους εργαζομένους της Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.
Previous notice: 109316-2024
Internal identifier: Δ7859
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18143000 Protective gear
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΚΡΑΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΕ ΥΠΟΣΙΑΓΩΝΟ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ. 1Α)
Description: ΚΡΑΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΕ ΥΠΟΣΙΑΓΩΝΟ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ. 1Α)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 1
Additional classification (cpv): 18143000 Protective gear
Lot: LOT-0002
Title: ΖΕΥΓΟΣ ΦΙΛΤΡΩΝ ΜΑΣΚΑΣ ΗΜΙΣΕΩΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.Νο 005)
Description: ΖΕΥΓΟΣ ΦΙΛΤΡΩΝ ΜΑΣΚΑΣ ΗΜΙΣΕΩΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.Νο 005)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 2
Main classification (cpv): 42514000 Machinery and apparatus for filtering or purifying gases
Additional classification (cpv): 42514320 Gas filters
Lot: LOT-0003
Title: ΑΣΠΙΔΙΟ ΕΛΑΦΡΙΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.Νο 025)
Description: ΑΣΠΙΔΙΟ ΕΛΑΦΡΙΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.Νο 025)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 3
Lot: LOT-0004
Title: ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ ΚΕΦΑΛΗΣ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ. 33)
Description: ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ ΚΕΦΑΛΗΣ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ. 33)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 4
Main classification (cpv): 35113000 Safety equipment
Additional classification (cpv): 35113000 Safety equipment
Lot: LOT-0005
Title: ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ ΚΡΑΝΟΥΣ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ. 34)
Description: ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ ΚΡΑΝΟΥΣ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ. 34)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 5
Lot: LOT-0006
Title: ΚΑΠΕΛΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΕΛΑΦΡΑ ΚΤΥΠΗΜΑΤΑ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.Νο 073)
Description: ΚΑΠΕΛΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΕΛΑΦΡΑ ΚΤΥΠΗΜΑΤΑ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.Νο 073)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 6
Main classification (cpv): 18441000 Hats
Additional classification (cpv): 18441000 Hats
Lot: LOT-0007
Title: ΓΑΝΤΙΑ ΣΥΝΘΕΤΙΚΑ ΝΙΤΡΙΛΙΟΥ 4/4 (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ. 81Α)
Description: ΓΑΝΤΙΑ ΣΥΝΘΕΤΙΚΑ ΝΙΤΡΙΛΙΟΥ 4/4 (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ. 81Α)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 7
Lot: LOT-0008
Title: ΠΡΟΣΩΠΙΔΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ (ΜΑΣΚΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ) (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.87)
Description: ΠΡΟΣΩΠΙΔΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ (ΜΑΣΚΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ) (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.87)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 8
Main classification (cpv): 35111200 Firefighting materials
Additional classification (cpv): 35111000 Firefighting equipment
Lot: LOT-0009
Title: ΓΥΑΛΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ (ΗΛΙΑΚΗΣ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑΣ) (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.Νο 0151)
Description: ΓΥΑΛΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ (ΗΛΙΑΚΗΣ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑΣ) (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.Νο 0151)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 9
Main classification (cpv): 33751000 Disposable nappies
Additional classification (cpv): 33735100 Protective goggles
Lot: LOT-0010
Title: ΦΙΛΤΡΑ ΧΛΩΡΙΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΔΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ (ΜΑΣΚΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ) (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.Νο 0153)
Description: ΦΙΛΤΡΑ ΧΛΩΡΙΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΔΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ (ΜΑΣΚΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ) (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.Νο 0153)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 10
Lot: LOT-0011
Title: ΖΩΝΗ ΜΕΣΗΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.170)
Description: ΖΩΝΗ ΜΕΣΗΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.170)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 11
Main classification (cpv): 35111300 Fire extinguishers
Lot: LOT-0012
Title: ΖΕΥΓΗ ΦΙΛΤΡΩΝ ΜΑΣΚΩΝ ΗΜΙΣΕΩΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΓΙΑ ΑΜΙΑΝΤΟ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ. 172)
Description: ΖΕΥΓΗ ΦΙΛΤΡΩΝ ΜΑΣΚΩΝ ΗΜΙΣΕΩΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΓΙΑ ΑΜΙΑΝΤΟ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ. 172)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 12
Main classification (cpv): 35814000 Gas masks
Additional classification (cpv): 35814000 Gas masks
Lot: LOT-0013
Title: ΓΑΝΤΙΑ ΝΙΤΡΙΛΙΟΥ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ (ΚΟΥΤΙ 50ΤΜΧ) ΓΙΑ ΤΑ Η/Μ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.173)
Description: ΓΑΝΤΙΑ ΝΙΤΡΙΛΙΟΥ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ (ΚΟΥΤΙ 50ΤΜΧ) ΓΙΑ ΤΑ Η/Μ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.173)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 13
Main classification (cpv): 18141000 Work gloves
Additional classification (cpv): 18141000 Work gloves
Lot: LOT-0014
Title: ΜΠΟΥΦΑΝ (JACKET) ΦΥΛΑΚΩΝ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ. 100)
Description: ΜΠΟΥΦΑΝ (JACKET) ΦΥΛΑΚΩΝ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ. 100)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 14
Main classification (cpv): 18223200 Jackets
Additional classification (cpv): 18223200 Jackets
Lot: LOT-0015
Title: ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΤΩΝ - ΦΥΛΑΚΩΝ - ΟΔΗΓΩΝ ΣΥΜΒΑΤΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.Νο 137)
Description: ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΤΩΝ - ΦΥΛΑΚΩΝ - ΟΔΗΓΩΝ ΣΥΜΒΑΤΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ (ΤΕΧΝ.ΠΡΟΔ.Νο 137)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 15