424802-2026 - Competition
Poland – Radio, television, communication, telecommunication and related equipment – Dostarczenie urządzeń, zaprojektowanie i uruchomienie dostępu do Internetu w technologii bezprzewodowej Wi-Fi z wykorzystaniem posiadanej przez zamawiającego infrastruktury sieci kablowej oraz usługi eduroam
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
TitleDostarczenie urządzeń, zaprojektowanie i uruchomienie dostępu do Internetu w technologii bezprzewodowej Wi-Fi z wykorzystaniem posiadanej przez zamawiającego infrastruktury sieci kablowej oraz usługi eduroam
Description1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie urządzeń, zaprojektowanie i uruchomienie dostępu do Internetu w technologii bezprzewodowej Wi-Fi z wykorzystaniem posiadanej przez zamawiającego infrastruktury sieci kablowej oraz usługi eduroam. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Internal identifierACP.251.56.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureNiniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793.) zwanej dalej "ustawą Pzp " oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do postępowania stosuje się przepisy dotyczące nabywania dostaw. Realizacja przedmiotu zamówienia powinna być wykonana w oparciu o obowiązujące przepisy, przez Wykonawcę posiadającego odpowiednie doświadczenie, potencjał wykonawczy oraz dysponującego osobami posiadającymi odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1320346. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami w zakresie: przesyłania Zamawiającemu pytań do treści SWZ; przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia podmiotowych środków dowodowych; przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia/poprawienia/uzupełnienia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, podmiotowych środków dowodowych, innych dokumentów lub oświadczeń składanych w postępowaniu; przesyłania odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego do złożenia wyjaśnień dotyczących treści oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 lub złożonych podmiotowych środków dowodowych lub innych dokumentów lub oświadczeń składanych w postępowaniu; przesłania odpowiedzi na inne wezwania Zamawiającego wynikające z ustawy - Prawo zamówień publicznych; przesyłania wniosków, informacji, oświadczeń Wykonawcy; przesyłania odwołania/inne odbywa się za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego. Uwaga! Wykonawca niezalogowany korzystający z “Wyślij wiadomość do zamawiającego”, po kliknięciu przycisku Wyślij, otrzyma na adres mailowy, podany w polu Twój adres e-mail, wiadomość mailową zawierającą kod uwierzytelniający. Kod należy wpisać w polu Kod Uwierzytelniający, a następnie potwierdzić przyciskiem Wyślij. Następnie Wykonawca otrzyma potwierdzenie wysłania wiadomości. Kod uwierzytelniający jest aktywny przez 30 minut od wygenerowania lub do momentu wygenerowania kolejnego kodu. Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego Wykonawcy. Wykonawca jako podmiot profesjonalny, ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdz. 10 SWZ. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. Na ofertę składają się: 1)Wypełniony Formularz ofertowy (w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) zgodny ze wzorem formularza stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. W przypadku złożenia oferty bez użycia załączonego formularza, złożona oferta musi zawierać wszelkie informacje wymagane w SWZ i wynikające z zawartości wzoru formularza ofertowego. UWAGA: Wykonawca składa wraz z ofertą Wykaz elementów ICT objętych ofertą, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik nr 2a do SWZ. Wykaz ten stanowi integralną część oferty i służy identyfikacji produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT objętych ofertą lub wykorzystywanych do realizacji zamówienia. Niezałączenie tego wykazu lub niewypełnienie wszystkich jego pozycji skutkować będzie odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 223 ustawy Pzp. Wykonawca ma obowiązek podać nazwę/model i producenta zaproponowanych urządzeń, tak aby Zamawiający mógł sprawdzić zgodność oferowanych urządzeń z opisem przedmiotu zamówienia. Zamawiający przewiduje obowiązek uczestniczenia w wizji lokalnej przez Wykonawcę zgodnie z rozdziałem III SWZ. W przypadku sprzętu wymienionego w załączniku nr 8 ustawy o VAT: Zamawiający zobowiązuje się w terminie 7 dni od daty zawarcia umowy wystąpić do Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o zgodę na zastosowanie stawki podatku VAT wynoszącej 0%. Ponadto Zamawiający zobowiązuje się do przekazania Wykonawcy zaświadczenia z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o możliwości zastosowania stawki VAT „0” w terminie 7 dni od daty jego otrzymania lub poinformowania Wykonawcy o braku możliwości zastosowania stawki VAT 0% w terminie 7 dni od daty otrzymania takiej informacji Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni, tj. do dnia 28.10.2026 r. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdz. XXIIISWZ
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 32000000 Radio, television, communication, telecommunication and related equipment
Additional classification (cpv): 32420000 Network equipment, 72710000 Local area network services
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostarczenie urządzeń, zaprojektowanie i uruchomienie dostępu do Internetu w technologii bezprzewodowej Wi-Fi z wykorzystaniem posiadanej przez zamawiającego infrastruktury sieci kablowej oraz usługi eduroam. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ)
424802-2026 - Hange
Poola – Raadio-, televisiooni-, kommunikatsiooni-, teleside- ja sellega seotud seadmed – Dostarczenie urządzeń, zaprojektowanie i uruchomienie dostępu do Internetu w technologii bezprzewodowej Wi-Fi z wykorzystaniem posiadanej przez zamawiającego infrastruktury sieci kablowej oraz usługi eduroam
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad - Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusACP.251.56.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Lepingu täiendav olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 32000000 Raadio-, televisiooni-, kommunikatsiooni-, teleside- ja sellega seotud seadmed
Täiendav liigitus (cpv): 32420000 Võrguseadmed, 72710000 Kohaliku arvutivõrgu teenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 32000000 Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 32420000 Mrežna oprema, 72710000 Usluge lokalne računalne mreže
Mjesto izvršenja
Poštanska adresa: ul. Nadbystrzycka 38D
Grad: Lublin