424925-2026 - Competition
Netherlands – Medical software development services – Digitaal Dossier Jeugdgezondheidszorg
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Digitaal Dossier Jeugdgezondheidszorg
Description: De aanbestedende dienst doorloopt een Europese aanbestedingsprocedure om een robuust en toekomstbestendig DDJGZ te selecteren en implementeren. Het systeem moet volledig operationeel en gebruiksklaar worden opgeleverd. Het DDJGZ moet voldoen aan de gestelde functionele en technische eisen en duurzaam zijn ingericht. De gekozen SaaS-oplossing moet een schaalbare basis bieden voor verdere ontwikkeling en toekomstige behoeften binnen de Jeugdgezondheidszorg. De opdracht betreft de levering, implementatie en het beheer van een SaaS‑applicatie (DDJGZ) ten behoeve van de Jeugdgezondheidszorg. De scope omvat configuratie, datamigratie, koppelingen met relevante externe systemen, opleiding van gebruikers en doorlopend beheer en support. Het systeem moet beschikbaar zijn voor circa 230 medewerkers en geschikt zijn voor opschaling. De overeenkomst heeft een looptijd van 10 jaar inclusief optionele verlengingen.
Internal identifier: N.v.t.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72212180 Medical software development services
Additional classification (cpv): 72250000 System and support services, 72263000 Software implementation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst aanvullende aankopen te doen bij de contractant, mits deze binnen de scope van de aanbesteding vallen. Hieronder vallen onder andere uitbreiding van licenties, toename van gebruikers, additionele functionaliteiten (modules), koppelingen en aanvullende dienstverlening zoals implementatie, beheer en support. Deze uitbreidingen vinden plaats onder de voorwaarden en condities zoals overeengekomen in de overeenkomst.