2. Procedure
Procedure
Title: Open House Van werk naar werk trajecten
Description: Dit is een Open House procedure Zie omschrijving per perceel. De totale geraamde opdrachtwaarde per jaar voor de drie percelen is ca. €85.000,- excl. btw. Dit is een inschatting wegens het voor de VRR niet zorgvuldig te voorspellen en onvoorziene karakter van alle drie de varianten.
Internal identifier: Zaaknummer 485722
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Dit is een Open House procedure waarbij de Aanbestedingswet 2012 niet integraal van toepassing is. Wel worden bij de beslissing voor toelating van Gegadigden de beginselen van het aanbestedingsrecht gerespecteerd. De Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond (VRR) heeft behoefte aan gespecialiseerde dienstverleners die haar medewerkers begeleiding biedt naar een andere dienstbetrekking. De VRR beoogt met de instelling van deze open house (drie percelen) op eenvoudige wijze en op korte termijn Opdrachten te gunnen voor het verlenen van deze specifieke diensten. De VRR nodigt geïnteresseerde partijen uit (zowel ondernemingen, als ZZP'ers) om zich te registreren en aan te melden voor deze open house. In bijgaande Toelatingsleidraad staat de te volgen procedure beschreven. Iedere Gegadigde, die aan de voorwaarden zoals beschreven in bijgaande Toelatingsleidraad voldoet wordt tot de open house toegelaten en wordt gedurende de looptijd van de open house uitgenodigd om mee te dingen naar opdrachten die uitgevraagd worden binnen deze open house. Gegadigden kunnen gedurende de initiële aanmeldfase én uitvoerende fase een Aanmelding doen. Let op! De door u digitaal ingevulde aanmelddocumenten en schriftelijk ondertekende conformiteitverklaring dient u in via de Tenderned berichtenmodule (en niet via de standaard Tenderned aanmeld- en inschrijfmogelijkheid).
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79610000 Placement services of personnel
Additional classification (cpv): 79634000 Career guidance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Arbeidsmobiliteitstrajecten
Description: Zie toelatingsleidraad Ca. 1 traject per 2 jaar, echter is een zorgvuldige raming vooraf niet goed mogelijk (alleen indicatief en gebaseerd op zowel historische gegevens als een toekomstige inschatting)
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2. Outplacement
Description: Zie toelatingsleidraad Ca. 2 trajecten per jaar, echter is een zorgvuldige raming vooraf niet goed mogelijk (alleen indicatief en gebaseerd op zowel historische gegevens als een toekomstige inschatting)
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 79634000 Career guidance services
Lot: LOT-0003
Title: 3. Spoor-2
Description: Zie toelatingsleidraad Ca. 12 trajecten per jaar, echter is een zorgvuldige raming vooraf niet goed mogelijk (alleen indicatief en gebaseerd op zowel historische gegevens als een toekomstige inschatting)
Internal identifier: 3