2. Procedure
Procedure
Title: Ondersteuning faunabeheer bij de afd. Terreinbeheer bij ANB
Description: De afdeling Terreinbeheer van het Agentschap voor Natuur en Bos (ANB) beheert ruim 70.000 ha natuur en bos in Vlaanderen. Faunabeheer vormt een essentieel onderdeel van dit natuurbeheer, met o.a. een efficiënt soorten- en wildbeheer gericht op het beperken van overlast en schade. In de praktijk verpacht ANB de jacht aan wildbeheereenheden in een belangrijk deel van de domeinen in beheer bij ANB. Daarnaast, aanvullend op de jachtverpachting, kan ANB drukjachten of andere vormen van wildbeheer organiseren in haar domeinen voor het beheer van één of meerdere specifieke soorten (vb. everzwijn). Voorliggende opdracht omvat de administratieve en organisatorische ondersteuning van de ANB-beheerplanner faunabeheer m.b.t. hogervermelde jacht en wildbeheer. Daarnaast houdt de opdracht ook het praktische beheer van drukjacht-hoogzitten in. Hierbij is het belangrijk dat de opdrachthouder snel reageert op urgente vragen van de opdrachtgever. Opgelet: jacht- en bestrijdingsactiviteiten maken geen deel uit van deze opdracht.
Internal identifier: ANB-TB-NTBO-2026-117
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92533000 Nature reserve services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ANB-TB-NTBO-2026-117 - 1
Description: Zie bestek
Internal identifier: 1