2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaak Tram en Bus (gebouwen en voertuigen)
Description: Schoonmaak Tram en Bus (gebouwen en voertuigen). Zie aanbestedingsleidraad voor volledige omschrijving. Zie aanbestedingsleidraad.
Internal identifier: 2025-53
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Schoonmaak Tram en Bus (gebouwen en voertuigen)
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: GVB wil met één Opdrachtnemer een Overeenkomst sluiten met een looptijd van vier (4) jaar. GVB heeft door middel van een optie de mogelijkheid de Overeenkomst maximaal tweemaal te verlengen met een periode van telkens twee (2) jaar.