425980-2026 - Result
Czechia – Unmanned aerial vehicles – Bezpilotní prostředek typu VTOL
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleBezpilotní prostředek typu VTOL
DescriptionSpeciální testovací dron VTOL (Vertical Take-Off and Landing) pro využité k vědecké a experimentální činnosti v oblasti moderních autonomních a řídicích systémů leteckých prostředků a dronů s možností testování různého užitečného zatížení, včetně pokročilých senzorů.
Internal identifierZD1/2026-AU
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 35613000 Unmanned aerial vehicles
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionBezpilotní prostředek typu VTOL