426015-2026 - Competition
Czechia – Unmanned aerial vehicles – Bezpilotní prostředek typu VTOL
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Bezpilotní prostředek typu VTOL
Description: Speciální testovací dron VTOL (Vertical Take-Off and Landing) pro využité k vědecké a experimentální činnosti v oblasti moderních autonomních a řídicích systémů leteckých prostředků a dronů s možností testování různého užitečného zatížení, včetně pokročilých senzorů.
Internal identifier: ZD1/2026-AU
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35613000 Unmanned aerial vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Bezpilotní prostředek typu VTOL