See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Cateringdiensten
Description: De aanbestedende dienst zoekt een professionele en toekomstgerichte cateraar.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Voor deze aanbesteding heeft de aanbestedende dienst gekozen voor de Europese procedure voor sociale en andere specifieke diensten (SAS-diensten). Dat wil zeggen dat zij een openbare procedure toepast met een verlicht regime. De aanbesteding wordt aangekondigd en de beoordeling van de geschiktheid van de inschrijver en de beoordeling van de inschrijving vinden in één ronde plaats. Het aantal te verwachten inschrijvers ligt tussen de twee en zeven, waardoor een openbare procedure passend wordt geacht. Het toepassen van een andere procedure heeft geen toegevoegde waarde voor de inschrijvers en leidt tot hogere administratieve lasten en een langere tijdsduur voor aanbestedende dienst.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55500000 Canteen and catering services
5. Lot
Lot: LOT-0000