2. Procedure
Procedure
Title: Tuin- en Terreinonderhoud
Description: Aanbesteding voor Tuin- en Terreinonderhoud verdeeld over 2 percelen obv 2 locaties. Voor verder toelichting en specifieke verdeling percelen zie het Beschrijvend document. Geraamde waarde per perceel voor de volledige looptijd van de raamovereenkomst: Perceel 1: 170.000,- euro excl btw Perceel 2: 80.000,- euro excl btw
Internal identifier: IUC25-661
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77314000 Grounds maintenance services
Additional classification (cpv): 77312000 Weed-clearance services, 77313000 Parks maintenance services, 77340000 Tree pruning and hedge trimming
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Tuin- en Terreinonderhoud Ulicoten
Description: Perceel 1 betreft de locatie in Ulicoten. Voor verdere achtergrond informatie zie de aanbestedingsdocumenten. Geraamde waarde per perceel: Perceel 1: 170.000,- euro excl btw
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie aanbestedingsdocumenten
Lot: LOT-0002
Title: Tuin- en Terreinonderhoud Bleiswijk
Description: Perceel 2 betreft de locatie in Bleiswijk. Voor verdere achtergrond informatie zie de aanbestedingsdocumenten. Geraamde waarde per perceel: Perceel 2: 80.000,- euro excl btw
Internal identifier: 2