426636-2026 - Competition
Belgium – X-ray contrast media – Raamovereenkomst voor de levering van contrastmiddelen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleRaamovereenkomst voor de levering van contrastmiddelen
DescriptionDeze opdracht wordt uitgeschreven door vzw Algemeen Ziekenhuis Klina, Augustijnslei 100, 2930 Brasschaat, KBO nr. 0434.302.850, hierna aangeduid als de aanbestedende overheid en AZ Klina. Elke onderneming die een offerte indient, wordt aangeduid als inschrijver. De inschrijver aan wie de overheidsopdracht wordt gegund, wordt na gunning aangeduid als de leverancier. Voor meer informatie over AZ Klina kan de website worden geraadpleegd: https://www.azklina.be.
Internal identifierPPP0N8-230/6064/AZ Klina OO2026-051
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33696800 X-ray contrast media
5. Lot
LotLOT-0001
TitleJodiumhoudende niet ionisch monomeren met lage osmolaliteit – concentratie 350 jood per ml
DescriptionJodiumhoudende niet ionisch monomeren met lage osmolaliteit – concentratie 350 jood per ml
Internal identifierAZ Klina OO2026-051_1
LotLOT-0002
TitleJodiumhoudende niet ionisch monomeren met lage osmolaliteit – concentratie 240 of 250 mg jood per ml
DescriptionJodiumhoudende niet ionisch monomeren met lage osmolaliteit – concentratie 240 of 250 mg jood per ml
Internal identifierAZ Klina OO2026-051_2
LotLOT-0003
TitleJodiumhoudende niet ionisch monomeren met lage osmolaliteit – concentratie 300 mg jood per ml
DescriptionJodiumhoudende niet ionisch monomeren met lage osmolaliteit – concentratie 300 mg jood per ml
Internal identifierAZ Klina OO2026-051_3
LotLOT-0004
TitleJodiumhoudend contrastmiddel, joxitalaminezuur, megluminezout voor radiologische onderzoeken van het spijsverteringsstelsel.
DescriptionJodiumhoudend contrastmiddel, joxitalaminezuur, megluminezout voor radiologische onderzoeken van het spijsverteringsstelsel.
Internal identifierAZ Klina OO2026-051_4
LotLOT-0005
TitleParamagnetische contrastmiddelen voor MRI in spuit
DescriptionParamagnetische contrastmiddelen voor MRI in spuit
Internal identifierAZ Klina OO2026-051_5
LotLOT-0006
TitleParamagnetische contrastmiddelen voor MRI – pediatrische indicatie
DescriptionParamagnetische contrastmiddelen voor MRI – pediatrische indicatie
Internal identifierAZ Klina OO2026-051_6
See the notice on TED website
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696800 Röntgenvarjoaineet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: AZ Klina OO2026-051_1
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: AZ Klina OO2026-051_2
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: AZ Klina OO2026-051_3
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: AZ Klina OO2026-051_4
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: AZ Klina OO2026-051_5
Osa: LOT-0006
Sisäinen tunniste: AZ Klina OO2026-051_6
426636-2026 - Mise en concurrence
Belgique – Produits de contraste à usage radiologique – Raamovereenkomst voor de levering van contrastmiddelen
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696800 Produits de contraste à usage radiologique
Identifiant interneAZ Klina OO2026-051_1
Identifiant interneAZ Klina OO2026-051_2
Identifiant interneAZ Klina OO2026-051_3
Identifiant interneAZ Klina OO2026-051_4
Identifiant interneAZ Klina OO2026-051_5
Identifiant interneAZ Klina OO2026-051_6
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PPP0N8-230/6064/AZ Klina OO2026-051
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33696800 X-ray contrast media
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: AZ Klina OO2026-051_1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: AZ Klina OO2026-051_2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: AZ Klina OO2026-051_3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: AZ Klina OO2026-051_4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: AZ Klina OO2026-051_5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: AZ Klina OO2026-051_6
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PPP0N8-230/6064/AZ Klina OO2026-051
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696800 Kontrastna sredstva za rendgenska ispitivanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: AZ Klina OO2026-051_1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: AZ Klina OO2026-051_2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: AZ Klina OO2026-051_3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: AZ Klina OO2026-051_4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: AZ Klina OO2026-051_5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: AZ Klina OO2026-051_6
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33696800 Prodotti di contrasto radiologici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: AZ Klina OO2026-051_1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: AZ Klina OO2026-051_2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: AZ Klina OO2026-051_3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: AZ Klina OO2026-051_4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: AZ Klina OO2026-051_5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: AZ Klina OO2026-051_6
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696800 Rentgena kontrastvielas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: AZ Klina OO2026-051_1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: AZ Klina OO2026-051_2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: AZ Klina OO2026-051_3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: AZ Klina OO2026-051_4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: AZ Klina OO2026-051_5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: AZ Klina OO2026-051_6
426636-2026 - Concurso
Bélgica – Meios de contraste para raios X – Raamovereenkomst voor de levering van contrastmiddelen
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696800 Meios de contraste para raios X
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoAZ Klina OO2026-051_1
LoteLOT-0002
Identificador internoAZ Klina OO2026-051_2
LoteLOT-0003
Identificador internoAZ Klina OO2026-051_3
LoteLOT-0004
Identificador internoAZ Klina OO2026-051_4
LoteLOT-0005
Identificador internoAZ Klina OO2026-051_5
LoteLOT-0006
Identificador internoAZ Klina OO2026-051_6
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696800 Kontrastna sredstva za rentgenske preiskave
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: AZ Klina OO2026-051_1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: AZ Klina OO2026-051_2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: AZ Klina OO2026-051_3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: AZ Klina OO2026-051_4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: AZ Klina OO2026-051_5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: AZ Klina OO2026-051_6
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696800 Kontrastmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: AZ Klina OO2026-051_1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: AZ Klina OO2026-051_2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: AZ Klina OO2026-051_3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: AZ Klina OO2026-051_4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: AZ Klina OO2026-051_5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: AZ Klina OO2026-051_6