2. Procedure
Procedure
Title: Przygotowywanie i dystrybucja całodobowych posiłków dla pacjentów Powiatowego Szpitala w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o. w myśl ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze śr publ.
Description: 1. Świadczenie kompleksowych usług w zakresie przygotowywania i dostawy całodziennych posiłków w pomieszczeniach kuchennych szpitala dla pacjentów Powiatowego Szpitala w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o., stanowiących w myśl art. 5 pkt. 34 i art. 5 pkt. 38 ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. z 2015 r. poz. 581 z późn. zm.), zgodnie z zaleceniami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH-Państwowego Instytutu Badawczego ( lub skrót NIZP-PZH – PIB ) w sprawie norm wyżywienia i żywienia jakie obowiązują w zamkniętych zakładach żywienia zbiorowego oraz zgodnie z ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. 2020, poz. 2021) i Rozporządzeniem (WE) Nr 178/2002 PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY z dnia 28 stycznia 2002r. ustanawiającym ogólne zasady i wymagania prawa żywnościowego, powołujące Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywotności oraz ustanawiającym procedury w zakresie bezpieczeństwa żywności, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 1169/2011 z dnia 25 października 2011r w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności, Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 12 grudnia 2025r w sprawie standardu organizacyjnego żywienia zbiorowego w podmiocie leczniczym wykonującym działalność leczniczą w rodzaju świadczenia szpitalne ( Dz U z 2025r poz 1780). 2. Świadczenie usług w zakresie produkcji żywności dla pacjentów wraz z wynajęciem od Zamawiającego pomieszczeń kuchni. Wykonawca wyposaży pomieszczenia kuchenne Zamawiającego we własny sprzęt w celu realizacji zamówienia. Sprzęt jaki Wykonawca musi posiadać w celu realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 2a do SWZ.
Internal identifier: 16/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55321000 Meal-preparation services
Additional classification (cpv): 55520000 Catering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
427196-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus16/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 55321000 Toiduvalmistusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 55520000 Toitlustusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
427196-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste16/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 55321000 Aterioiden valmistuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 55520000 Ateriapalvelut
427196-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne16/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 55321000 Services de préparation de repas
Nomenclature complémentaire (cpv): 55520000 Services traiteur
LotLOT-0001
427196-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító16/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 55321000 Ételkészítési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 55520000 Élelmezési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
427196-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno16/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 55321000 Servizi di preparazione pasti
Classificazione aggiuntiva (cpv): 55520000 Servizi di catering
5. Lotto
LottoLOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 16/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55321000 Ēdienu sagatavošanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 55520000 Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 16/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 55321000 Servizzi tal-preparazzjoni ta’ l-ikel
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 55520000 Servizzi tal-preżentazzjoni ta’ l-ikel
5. Lott
Lott: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 16/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 55321000 Usługi przygotowywania posiłków
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 55520000 Usługi dostarczania posiłków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
427196-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno16/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 55321000 Serviços de preparação de refeições
Classificação adicional (cpv): 55520000 Serviços de fornecimento de refeições (catering)
5. Lote
LoteLOT-0001