See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ACORD CADRU FURNIZARE "REACTIVI SI CONSUMABILE DE LABORATOR" 48 luni LOTURILE 1- 30
Description: ACORD CADRU FURNIZARE "REACTIVI SI CONSUMABILE DE LABORATOR" 48 luni LOTURILE 1- 30, conform cerințelor caietul de sarcini; Nota: Autoritatea Contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/ informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile
Internal identifier: 2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Reactivi compatibili cu analizorul de hematologie BC-780 R MINDRAY
Description: Reactivi compatibili cu analizorul de hematologie BC-780 R MINDRAY în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Reactivi compatibili cu analizorul de coagulare ACL 7000 si ACL ELITE PRO
Description: Reactivi compatibili cu analizorul de coagulare ACL 7000 si ACL ELITE PRO în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Lot: LOT-0003
Title: Reactivi pentru biochimie compatibili cu analizorul BECKMAN COULTER AU 480
Description: Reactivi pentru biochimie compatibili cu analizorul BECKMAN COULTER AU 480 în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Reactivi pentru imunologie compatibili cu analizorul DXi800
Description: Reactivi pentru imunologie compatibili cu analizorul DXi800 în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Reactivi de imunologie compatibili cu aparatul CL 960 I MINDRAY
Description: Reactivi de imunologie compatibili cu aparatul CL 960 I MINDRAY în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Reactivi de imunologie compatibili cu aparatul IMMULITE 1000
Description: Reactivi de imunologie compatibili cu aparatul IMMULITE 1000 în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Reactivi și consumabile compatibili cu analizoarele : HUROPATH, SEEPREP, CFX-96
Description: Reactivi și consumabile compatibili cu analizoarele : HUROPATH, SEEPREP, CFX-96 în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Consumabile pentru analize sânge
Description: Consumabile pentru analize sânge în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Reactivi pentru determinarea hemoglobinei glicozilate compatibili cu analizorul ADAMS HA-8180V
Description: Reactivi pentru determinarea hemoglobinei glicozilate compatibili cu analizorul ADAMS HA-8180V în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Flacoane hemocultura Compatibile cu SISTEM AUTOMAT DE HEMOCULTURĂ BC60
Description: Flacoane hemocultura Compatibile cu SISTEM AUTOMAT DE HEMOCULTURĂ BC60 în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Reactivi compatibili cu sistemul automat de identificare si testarea sensibilitatii la antibiotice si antifungice MINDRAY AF 300
Description: Reactivi compatibili cu sistemul automat de identificare si testarea sensibilitatii la antibiotice si antifungice MINDRAY AF 300 în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Reactivi de imunologie compatibili cu aparatul FINECARE FIA METER PLUS
Description: Reactivi de imunologie compatibili cu aparatul FINECARE FIA METER PLUS în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Reactivi, medii de cultura, antibiotice, truse de identificare
Description: Reactivi, medii de cultura, antibiotice, truse de identificare în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Teste rapide imunocromatografie
Description: Teste rapide imunocromatografie în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Reactivi pentru urini (URISCAN PRO) compatibili cu analizorul URISCAN PRO
Description: Reactivi pentru urini (URISCAN PRO) compatibili cu analizorul URISCAN PRO în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: Imunoglutinare
Description: Imunoglutinare în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Reactivi si consumabile complatibile cu Analizorul QuikRead Go
Description: Reactivi si consumabile complatibile cu Analizorul QuikRead Go în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: Reactivi si consumabile compatibile cu Linia de micrometoda Griffols
Description: Reactivi si consumabile compatibile cu Linia de micrometoda Griffols în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: Reactivi si consumabile compatibile cu Analizorul Abrazo
Description: Reactivi si consumabile compatibile cu Analizorul Abrazo în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: Reactivi si consumabile compatibili cu Aparatul de imunohistochimie in situ BOND-MAX LEICA
Description: Reactivi si consumabile compatibili cu Aparatul de imunohistochimie in situ BOND-MAX LEICA în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: Reactivi si consumabile compatibile cu Analizorul de hematologie Mythic18
Description: Reactivi si consumabile compatibile cu Analizorul de hematologie Mythic18 în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: Carduri pentru determinarea grupelor sanguine
Description: Carduri pentru determinarea grupelor sanguine în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Reactivi pentru determinarea gazelor in sange compatibile cu Analizorul gaze in sange EPOC
Description: Reactivi pentru determinarea gazelor in sange compatibile cu Analizorul gaze in sange EPOC în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Reactivi coloratie pentru laborator Anatomie patologica
Description: Reactivi coloratie pentru laborator Anatomie patologica în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: Alcool pentru Laborator anatomie patologica
Description: Alcool pentru Laborator anatomie patologica în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: Substante determinare histologica
Description: Substante determinare histologica în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: Reactivi pentru determinari imunologie compatibile cu Analizorul de imunologie STANDARD F200
Description: Reactivi pentru determinari imunologie compatibile cu Analizorul de imunologie STANDARD F200 în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: Reactivi pentru determinarea gazelor in sange compatibile cu Analizorul de gaze sanguine STAT PROFILE PRIME PLUS
Description: Reactivi pentru determinarea gazelor in sange compatibile cu Analizorul de gaze sanguine STAT PROFILE PRIME PLUS în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: Reactivi si consumabile pentru determinarea hematologica compatibile cu Anazilorul de hematologie SWELAB ALFA
Description: Reactivi si consumabile pentru determinarea hematologica compatibile cu Anazilorul de hematologie SWELAB ALFA în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: Reactivi compatibili cu Analizorul de biochimie Point of Care SMT-120
Description: Reactivi compatibili cu Analizorul de biochimie Point of Care SMT-120 în cantitățile minime și maxime solicitate prin Caietului de sarcini publicat în SEAP
Internal identifier: 30