LN4 - Turbina cu abur nr. 3 tip VT 100-1 de 100 MW - CTE Bucuresti Sud - Prestare servicii de reparatii/furnizare produse rezultate in urma constatarilor dupa deschiderea turbinei
Reference number: 282
II.1.2.
Main CPV code 50531000 Repair and maintenance services for non-electrical machinery
II.1.4.
Short description
"LN4-Turbina cu abur nr.3 tip VT 100-1 de 100MW-CTE București Sud - Prestare servicii de reparații/furnizare produse rezultate în urma constatărilor după deschiderea turbinei” - detalii in caietul de sarcini
II.1.6.
Information about lots This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
,,LN4-Turbina cu abur nr.3 tip VT 100-1 de 100MW-CTE București Sud - Prestare servicii de reparații/furnizare produse rezultate în urma constatărilor după deschiderea turbinei” - detalii in caietul de sarcini