427815-2021 - ResultRomania-Sibiu: Guard services
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Servicii specializate de paza, monitorizare si interventie la obiectivele ST Sibiu
Reference number: DA5211
II.1.2.
Main CPV code
79713000 Guard services
II.1.4.
Short description
Prestare servicii specializate de paza, monitorizare si interventie la obiectivele ST Sibiu, in conformitate cu cerintele caietului de sarcini.
Termenul limita la care entitatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificare/informatiilor suplimentare este a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor, prevazuta in anuntul de participare publicat in SEAP.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement