2. Procedure
Procedure
Title: Bestrijding nesten van Aziatische hoornaar
Description: Deze aanbesteding omschrijft de Europese aanbesteding volgens de openbare procedure om te komen tot het afsluiten van één (1) raamovereenkomst met Provincie Zeeland voor bestrijding en/of verwijdering van de Aziatische hoornaar (Vespa velutina) nesten. Het doel is om de populatie groei van de Aziatische hoornaar te vertragen.
Internal identifier: 424581
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Procedure conform aanbestedingsleidraad.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90922000 Pest-control services
5. Lot
Lot: LOT-0000