See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Inzet van beveiligers gemeente Den Haag
Description: Het huidige contract voor beveiligingsdiensten (inzet van beveiligers) van de gemeente Den Haag loopt af op 31 maart 2026. Om de continuïteit van de beveiliging te waarborgen, start de gemeente een nieuwe aanbesteding. De Opdracht is onderverdeeld in 3 percelen. Perceel 1: Object- en evenementenbeveiliging; Perceel 2: Beveiliging van diverse opvanglocaties; Perceel 3: Havenbeveiliging Scheveningen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Object- en Evenementen beveiliging
Description: Gemeente Den Haag, Dienst Bedrijfsvoering (DBV), team beveiliging en veiligheid heeft de verantwoordelijkheid voor de veiligheid van de gebruikers en bewoners van ambtelijke huisvesting. Het gaat daarbij om 18 gemeentelijke locaties die in eigendom aan de gemeente toebehoren of waar de gemeente het pand beheert en daarover ook (uitsluitende) zeggenschap heeft. Het betreft onder andere het Stadhuiscomplex, Stadsdeelkantoren, Fruitweg, oude stadhuis, Kerktetuinewegcomplex. Daarnaast faciliteert DBV de fysieke beveiliging voor een aantal overige locaties zoals: Bibliotheken, CJG's, GGD Westeinde en het fietsdepot. Iedere locatie heeft haar eigen openingstijden en behoefte aan beveiliging. Om deze veiligheid zoveel mogelijk te kunnen borgen zijn diverse maatregelen getroffen, waaronder de inzet van beveiligers voor object- en evenementenbeveiliging.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Beveiliging van diverse opvang locaties
Description: De gemeente Den Haag is verantwoordelijk voor de opvang van diverse doelgroepen binnen het sociaal domein, waaronder ontheemden uit Oekraïne, asielzoekers, dak- en thuislozen, jongeren, gezinnen en statushouders. Deze opvang vindt plaats op gemeentelijke opvanglocaties, hotels en andere langdurige opvangvoorzieningen. In het kader van veiligheid, leefbaarheid en beheersbaarheid is structurele inzet van beveiliging noodzakelijk.
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3: Havenbeveiliging Scheveningen
Description: In de haven van Scheveningen beschikt de gemeente Den Haag over een kade die 24/7 is afgesloten ter naleving van de ISPS-code (International Ship and Port Facility Security Code). Voor de toegangscontrole tot dit gebied is bij de ingang van de haven een portocabin. De opdrachtnemer (beveiligingsbedrijf) wordt gevraagd om deze portocabin te bemensen met gecertificeerde havenbeveiligers.