432383-2026 - Competition
Poland – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – 67.2026 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title67.2026 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 odrębnych części, z których każda podlega osobnej ocenie i obejmuje następujące pozycje: Część 1 1. OptiPlate Revity 384-well with opaque- Płytki mikrotitracyjne 384- dołkowe, białe, nieprzeźroczyste, numer katalogowy 6007290 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2512/332/26) 2. TopSeal-A Plus clear - folia uszczelniająca do płytek mikrotitracyjnych, transparentna, numer katalogowy 6050185 lub równoważna – 1 opakowanie (Z-2512/332/26) Część 2 1. HoloLid 6- well plate Sarstedt (3 pcs) – pokrywka wentylowana do płytek hodowlanych do systemu HoloMonitor - PHI, numer katalogowy- PHI71120 lub równownoważna – 1 opakowanie (Z-2512/323/26) 2. Płytka 6- dołkowa do hodowli adherentnej, płaskie dno, sterylna, indywidualnie pakowana, numer katalogowy 83.3920 lub równoważna – 1 opakowanie (Z-2512/323/26) 3. ThermoDish 50 mm, 10 sztuk- okrągłe naczynie hodowlane przeznaczone do obrazowania w systemie Tomocube Holotomography, numer katalogowy - TOM901002-02 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2512/323/26) Część 3 Invitrogen Countess Cell Counting Chamber Slides and Holder – szkiełka do automatycznego liczenia komórek, numer katalogowy- C10228 lub równoważne, 50 sztuk – 1 opakowanie (Z-2512/363/26) Część 4 Probówki do PCR w formie stripów Mic Tubes and Caps (racks) Syngen MIC TUBES 950 szt., numer katalogowy- MIC Tubes lub równoważne – 2 opakowania (Z-2512/328/26) Część 5 Wkład do Transwell Millicell 24 well hanging cel culture inserts 48 szt., numer katalogowy PCHT24H48 lub równoważny – 2 opakowania (Z-2512/275/26)
Internal identifierAZP.260.67.2026.PN
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Justification for the accelerated procedureZamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories
5. Lot
LotLOT-0001
Title67.2026 Część 1
Description1. Część 1: 1) OptiPlate Revity 384-well with opaque- Płytki mikrotitracyjne 384- dołkowe, białe, nieprzeźroczyste, numer katalogowy 6007290 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2512/332/26) 2) TopSeal-A Plus clear - folia uszczelniająca do płytek mikrotitracyjnych, transparentna, numer katalogowy 6050185 lub równoważna – 1 opakowanie (Z-2512/332/26) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, wymienił nazwę producenta oraz numery katalogowe sprzętu laboratoryjnego, celem wskazania standardów jakościowych produktu oraz dokładnego określenia przedmiotu zamówienia. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. ofert o parametrach i właściwościach nie gorszych niż wyspecyfikowane przez Zamawiającego w Arkusza informacji technicznej Załącznik nr 2 do SWZ (część 1). 5. W przypadku oferowania produktu innego niż podany przez Zamawiającego, Wykonawca obowiązany jest wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez podanie odpowiednio w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (część 1), nazwy oferowanego produktu, nazwy producenta i numeru katalogowego, bądź innych cech jednoznacznie wskazujących na zaoferowane produkty. Produkty równoważne muszą: 1) Posiadać skład oraz cechy jak sprzęt laboratoryjny wyspecyfikowany w Załączniku nr 2 do SWZ (część 1), 2) Posiadać pojemność i masę opakowań jak sprzęt laboratoryjny wskazany w Załącznik nr 2 do SWZ (część 1), 3) Posiadać okres gwarancji nie krótszy niż w przypadku ich odpowiedników z Załącznika nr 2 do SWZ (część 1).
Internal identifierAZP.260.67.2026.PN Część 1
LotLOT-0002
Title67.2026 Część 2
Description1. Część 2: 1) HoloLid 6- well plate Sarstedt (3 pcs) – pokrywka wentylowana do płytek hodowlanych do systemu HoloMonitor - PHI, numer katalogowy- PHI71120 lub równownoważna – 1 opakowanie (Z-2512/323/26) 2) Płytka 6- dołkowa do hodowli adherentnej, płaskie dno, sterylna, indywidualnie pakowana, numer katalogowy 83.3920 lub równoważna – 1 opakowanie (Z-2512/323/26) 3) ThermoDish 50 mm, 10 sztuk- okrągłe naczynie hodowlane przeznaczone do obrazowania w systemie Tomocube Holotomography, numer katalogowy - TOM901002-02 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2512/323/26) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, wymienił nazwę producenta oraz numery katalogowe sprzętu laboratoryjnego, celem wskazania standardów jakościowych produktu oraz dokładnego określenia przedmiotu zamówienia. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. ofert o parametrach i właściwościach nie gorszych niż wyspecyfikowane przez Zamawiającego w Arkusza informacji technicznej Załącznik nr 2 do SWZ (część 2). 5. W przypadku oferowania produktu innego niż podany przez Zamawiającego, Wykonawca obowiązany jest wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez podanie odpowiednio w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (część 2), nazwy oferowanego produktu, nazwy producenta i numeru katalogowego, bądź innych cech jednoznacznie wskazujących na zaoferowane produkty. Produkty równoważne muszą: 1) Posiadać skład oraz cechy jak sprzęt laboratoryjny wyspecyfikowany w Załączniku nr 2 do SWZ (część 2), 2) Posiadać pojemność i masę opakowań jak sprzęt laboratoryjny wskazany w Załącznik nr 2 do SWZ (część 2), 3) Posiadać okres gwarancji nie krótszy niż w przypadku ich odpowiedników z Załącznika nr 2 do SWZ (część 2).
Internal identifierAZP.260.67.2026.PN Część 2
LotLOT-0003
Title67.2026 Część 3
Description1. Część 3: Invitrogen Countess Cell Counting Chamber Slides and Holder – szkiełka do automatycznego liczenia komórek, numer katalogowy- C10228 lub równoważne, 50 sztuk – 1 opakowanie (Z-2512/363/26) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 3 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, wymienił nazwę producenta oraz numery katalogowe sprzętu laboratoryjnego, celem wskazania standardów jakościowych produktu oraz dokładnego określenia przedmiotu zamówienia. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. ofert o parametrach i właściwościach nie gorszych niż wyspecyfikowane przez Zamawiającego w Arkusza informacji technicznej Załącznik nr 2 do SWZ (część 3). 5. W przypadku oferowania produktu innego niż podany przez Zamawiającego, Wykonawca obowiązany jest wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez podanie odpowiednio w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (część 3), nazwy oferowanego produktu, nazwy producenta i numeru katalogowego, bądź innych cech jednoznacznie wskazujących na zaoferowane produkty. Produkty równoważne muszą: 1) Posiadać skład oraz cechy jak sprzęt laboratoryjny wyspecyfikowany w Załączniku nr 2 do SWZ (część 3), 2) Posiadać pojemność i masę opakowań jak sprzęt laboratoryjny wskazany w Załącznik nr 2 do SWZ (część 3), 3) Posiadać okres gwarancji nie krótszy niż w przypadku ich odpowiedników z Załącznika nr 2 do SWZ (część 3).
Internal identifierAZP.260.67.2026.PN Część 3
LotLOT-0004
Title67.2026 Część 4
Description1. Część 4: Probówki do PCR w formie stripów Mic Tubes and Caps (racks) Syngen MIC TUBES 950 szt., numer katalogowy- MIC Tubes lub równoważne – 2 opakowania (Z-2512/328/26) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 4 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, wymienił nazwę producenta oraz numery katalogowe sprzętu laboratoryjnego, celem wskazania standardów jakościowych produktu oraz dokładnego określenia przedmiotu zamówienia. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. ofert o parametrach i właściwościach nie gorszych niż wyspecyfikowane przez Zamawiającego w Arkusza informacji technicznej Załącznik nr 2 do SWZ (część 4). 5. W przypadku oferowania produktu innego niż podany przez Zamawiającego, Wykonawca obowiązany jest wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez podanie odpowiednio w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (część 4), nazwy oferowanego produktu, nazwy producenta i numeru katalogowego, bądź innych cech jednoznacznie wskazujących na zaoferowane produkty. Produkty równoważne muszą: 1) Posiadać skład oraz cechy jak sprzęt laboratoryjny wyspecyfikowany w Załączniku nr 2 do SWZ (część 4), 2) Posiadać pojemność i masę opakowań jak sprzęt laboratoryjny wskazany w Załącznik nr 2 do SWZ (część 4), 3) Posiadać okres gwarancji nie krótszy niż w przypadku ich odpowiedników z Załącznika nr 2 do SWZ (część 4).
Internal identifierAZP.260.67.2026.PN Część 4
LotLOT-0005
Title67.2026 Część 5
Description1. Część 5: Wkład do Transwell Millicell 24 well hanging cel culture inserts 48 szt., numer katalogowy PCHT24H48 lub równoważny – 2 opakowania (Z-2512/275/26) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 5 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, wymienił nazwę producenta oraz numery katalogowe sprzętu laboratoryjnego, celem wskazania standardów jakościowych produktu oraz dokładnego określenia przedmiotu zamówienia. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. ofert o parametrach i właściwościach nie gorszych niż wyspecyfikowane przez Zamawiającego w Arkusza informacji technicznej Załącznik nr 2 do SWZ (część 5). 5. W przypadku oferowania produktu innego niż podany przez Zamawiającego, Wykonawca obowiązany jest wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez podanie odpowiednio w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (część 5), nazwy oferowanego produktu, nazwy producenta i numeru katalogowego, bądź innych cech jednoznacznie wskazujących na zaoferowane produkty. Produkty równoważne muszą: 1) Posiadać skład oraz cechy jak sprzęt laboratoryjny wyspecyfikowany w Załączniku nr 2 do SWZ (część 5), 2) Posiadać pojemność i masę opakowań jak sprzęt laboratoryjny wskazany w Załącznik nr 2 do SWZ (część 5), 3) Posiadać okres gwarancji nie krótszy niż w przypadku ich odpowiedników z Załącznika nr 2 do SWZ (część 5).
Internal identifierAZP.260.67.2026.PN Część 5
432383-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachAZP.260.67.2026.PN
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Teideal67.2026 Część 1
Aitheantóir inmheánachAZP.260.67.2026.PN Część 1
LuchtógLOT-0002
Teideal67.2026 Część 2
Aitheantóir inmheánachAZP.260.67.2026.PN Część 2
LuchtógLOT-0003
Teideal67.2026 Część 3
Aitheantóir inmheánachAZP.260.67.2026.PN Część 3
LuchtógLOT-0004
Teideal67.2026 Część 4
Aitheantóir inmheánachAZP.260.67.2026.PN Część 4
LuchtógLOT-0005
Teideal67.2026 Część 5
Aitheantóir inmheánachAZP.260.67.2026.PN Część 5
432383-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) – 67.2026 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorAZP.260.67.2026.PN
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38437000 Pipety i akcesoria laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Tytuł67.2026 Część 1
Wewnętrzny identyfikatorAZP.260.67.2026.PN Część 1
Część zamówieniaLOT-0002
Tytuł67.2026 Część 2
Wewnętrzny identyfikatorAZP.260.67.2026.PN Część 2
Część zamówieniaLOT-0003
Tytuł67.2026 Część 3
Wewnętrzny identyfikatorAZP.260.67.2026.PN Część 3
Część zamówieniaLOT-0004
Tytuł67.2026 Część 4
Wewnętrzny identyfikatorAZP.260.67.2026.PN Część 4
Część zamówieniaLOT-0005
Tytuł67.2026 Część 5
Wewnętrzny identyfikatorAZP.260.67.2026.PN Część 5