2. Procedure
Procedure
Title: Taalcomponent Z-route Inburgering
Description: De gemeente Lansingerland heeft besloten om de taalcomponent en de participatiecomponent van de Z-route los van elkaar aan te besteden. Deze aanbesteding betreft uitsluitend de taalcomponent van de Z-route. Dit betreft 800 uur taallessen. De participatiecomponent van de Z-route wordt uitgevoerd/geregisseerd door een participatieaanbieder die hiervoor o.a. samenwerkt met verschillende samenwerkingspartners die mogelijk onderdelen uitvoeren ten behoeve van de participatieactiviteiten. 2026 (vanaf 1 september) - 40 – 50 trajecten die worden overgenomen van de huidige aanbieder, zie hieronder de berekening van de waarde van deze groep. - 12 trajecten (vanaf 1 september) nieuwe instroom. 2027 - 2029: ± 28 - 35 nieuwe trajecten per jaar (afhankelijk van de taakstelling van de gemeente).
Internal identifier: D25-00402
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Gemeente Lansingerland volgt, gelet op de aard en de geraamde omvang van de opdracht, een vereenvoudigde procedure voor sociale en andere specifieke diensten, zoals beschreven in bijlage XIV van Richtlijn 2014/24/EU. Gemeente is van mening dat het passend is een nationale openbare aanbesteding conform de Europese Richtlijn 2014/24/EU, zoals geïmplementeerd in deel 2 van de Aanbestedingswet 2012 te doorlopen, en deze Europees aan en af te kondigen. Beste prijs kwaliteit verhouding
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80580000 Provision of language courses
Additional classification (cpv): 85312320 Counselling services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: De gemeente Lansingerland heeft besloten om de taalcomponent en de participatiecomponent van de Z-route los van elkaar aan te besteden. Deze aanbesteding betreft uitsluitend de taalcomponent van de Z-route. Dit betreft 800 uur taallessen. De participatiecomponent van de Z-route wordt uitgevoerd/geregisseerd door een participatieaanbieder die hiervoor o.a. samenwerkt met verschillende samenwerkingspartners die mogelijk onderdelen uitvoeren ten behoeve van de participatieactiviteiten. 2026 (vanaf 1 september) - 40 – 50 trajecten die worden overgenomen van de huidige aanbieder, zie hieronder de berekening van de waarde van deze groep. - 12 trajecten (vanaf 1 september) nieuwe instroom. 2027 - 2029: ± 28 - 35 nieuwe trajecten per jaar (afhankelijk van de taakstelling van de gemeente). In deze aanbesteding geldt een maximumprijs van € 10.000,= per deelnemer/Inburgeraar exclusief btw. Een inschrijving met een inschrijfprijs die hoger is dan de maximumprijs wordt terzijde gelegd en van deelneming uitgesloten.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optie tot: Verlengen (zie onder) Indexering (zie aanbestedingsleidraad paragraaf 4.6) Herzieningsclausule (zie aanbestedingsleidraad paragraaf 4.7)