2. Procedure
Procedure
Title: Jeugdcoach op School
Description: De Jeugdcoach op school is een lokale, vrij toegankelijke voorziening voor jeugdigen en jongeren met (hulp)vragen. In deze preventieve voorziening zijn de werkzaamheden en competenties van het schoolmaatschappelijk werk en de jeugd- en gezinscoach geïntegreerd. De JOS is hulpverlener en heeft nadrukkelijk ook een brugfunctie tussen jeugdige, ouders, school, samenwerkingsverband en de jeugdhulp. Geraamde waarde over de volledige looptijd incl. verlengingsopties bedraagt € 6.600.000
Internal identifier: D24-01084
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Deze aanbesteding betreft een openbare procedure voor Sociale en andere specifieke diensten als bedoeld in artikel 2.38 Aanbestedingswet 2012. Het resultaat van het succesvol doorlopen van de aanbestedingsprocedure is een afgesloten overeenkomst tussen gemeente Lansingerland en de inschrijver die de economisch meest voordelige inschrijving heeft gedaan.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: De Jeugdcoach op school is een lokale, vrij toegankelijke voorziening voor jeugdigen en jongeren met (hulp)vragen. In deze preventieve voorziening zijn de werkzaamheden en competenties van het schoolmaatschappelijk werk en de jeugd- en gezinscoach geïntegreerd. De JOS is hulpverlener en heeft nadrukkelijk ook een brugfunctie tussen jeugdige, ouders, school, samenwerkingsverband en de jeugdhulp.
Internal identifier: 1