2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaak Omgevingsdienst Brabant Noord (ODBN)
Description: Door middel van deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst zorgen voor een hygiënische- en schone werkomgeving in het kantoorpand van ODBN waarbij de medewerkers zo min mogelijk last hebben van de werkzaamheden. De overeenkomst bestaat uit de schoonmaak van het kantoor van ODBN. De werkzaamheden vormen een logisch samenhangend geheel en om deze reden is er geen sprake van een samenvoeging. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal zes jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juli 2025.
Internal identifier: Bizob-2024-ODB-JRI-00367
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0000