433820-2024 - Result
Netherlands – Guidance and counselling services – Vrijwillige transparantie vooraf POH GGZ Jeugd Lansingerland
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Vrijwillige transparantie vooraf POH GGZ Jeugd Lansingerland
Description: Door middel van de marktconsultatie met het kenmerk TN 449396 ‘POH GGZ Jeugd Lansingerland’ wilde de aanbestedende dienst vaststellen hoeveel organisaties geïnteresseerd zijn om voor deze opdracht in te schrijven. De scope van de opdracht en de wijze van uitvoering is opgenomen in een marktconsultatiedocument en ook gepubliceerd op TenderNed. Uit de marktconsultatie hebben drie geïnteresseerde marktpartijen zich gemeld. Hierdoor is de aanbestedende dienst van mening dat er op dit moment geen andere geïnteresseerde gegadigden zijn die deze opdracht zoals omschreven in het gepubliceerde marktconsultatiedocument kunnen uitvoeren. De aanbestedende dienst wil hier transparant over zijn en zorgvuldig handelen en past daarom deze vrijwillige aankondiging toe. 1.418.000
Internal identifier: U24.00783
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312300 Guidance and counselling services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: -
Description: -
Internal identifier: 1