See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Achiziționarea de servicii de evaluare a implementării Programului Interreg NEXT Bazinul Mării Negre
Description: Prin prezenta procedura de achiziție publică, autoritatea contractantă dorește achiziționarea de servicii de evaluare a implementării Programului Interreg NEXT Bazinul Mării Negre
Internal identifier: 26369185/1S/2025/ BMN
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79311100 Survey design services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Achiziția de servicii de evaluare a implementării Programului Interreg NEXT Bazinul Mării Negre Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari la documentatia de atribuire, inclusiv la modelul de contract: cu 18 zile inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. In conformitate cu prevederile art. 161 din Legea nr. 98/2016, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire in a 12- a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 79311400 Economic research services, 79419000 Evaluation consultancy services