435682-2026 - Competition
Bulgaria – Police equipment – „Доставка на тактически активни антифони, съвместими с щатните комуникационни средства“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на тактически активни антифони, съвместими с щатните комуникационни средства“
Description: Предвидено е да бъдат доставени 150 броя тактически активни антифони, съвместими с щатните комуникационни средства в ГДГП: Motorola MXP 600, AIRBUS TH 1n. THR 880i Plus и HYTERA PT 580H.
Internal identifier: 584867
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35200000 Police equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: На основание чл. 21, ал. 1 от ЗОП във връзка с чл. 5 от ППЗОП Възложителят може да заяви допълнителни количества на изброените в ТС артикули на обща стойност не по-висока от разликата между стойността на предвидения финансов ресурс за обществената поръчка и предложената цена за изпълнение на доставката от Участника, определен за Изпълнител.