438760-2026 - Result
Netherlands – Fibre-optic connections – Dark fiber glasvezelnetwerk
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dark fiber glasvezelnetwerk
Description: Het leveren, onderhouden en beheren van point-to-point dark fiber glasvezelverbindingen bestaande uit twee vezelparen per transportverdeelstation voor de regio’s Zwolle en Tilburg waarbij drie HS/MS stations (Zwolle Weteringkade, Tilburg Centrum en Oosteind) worden verbonden met in totaal 24 transportverdeelstations (TVS) EUR 700.000,-
Internal identifier: ITR-1000995
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32561000 Fibre-optic connections
Additional classification (cpv): 32562300 Optical-fibre cables for data transmission, 64210000 Telephone and data transmission services, 72315000 Data network management and support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zwolle
Description: Het leveren, onderhouden en beheren van point-to-point dark fiber glasvezelverbindingen bestaande uit twee vezelparen per transportverdeelstation voor de regio Zwolle waarbij één HS/MS station (Zwolle Weteringkade wordt verbonden met meerdere transportverdeelstations (TVS). Zie Offerteaanvraag voor de tracés.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Enexis wil in het kader van deze opdracht drie overeenkomsten sluiten, per perceel één overeenkomst met één opdrachtnemer, voor een initiële duur van 5 jaar. Hierna kan Enexis de overeenkomsten verlengen voor onbepaalde tijd, met een opzegtermijn van 6 maanden.
Lot: LOT-0002
Title: Tilburg
Description: Het leveren, onderhouden en beheren van point-to-point dark fiber glasvezelverbindingen bestaande uit twee vezelparen per transportverdeelstation voor de regio Tilburg waarbij één HS/MS station (Tilburg Centrum) wordt verbonden met meerdere transportverdeelstations (TVS). Zie Offerteaanvraag voor de tracés.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Oosteind
Description: Het leveren, onderhouden en beheren van point-to-point dark fiber glasvezelverbindingen bestaande uit twee vezelparen per transportverdeelstation voor de regio Tilburg waarbij één HS/MS station (Oosteind) wordt verbonden met meerdere transportverdeelstations (TVS). Zie Offerteaanvraag voor de tracés.
Internal identifier: 3
See the notice on TED website
Titel: Dark fiber glasvezelnetwerk
Beschrijving: Het leveren, onderhouden en beheren van point-to-point dark fiber glasvezelverbindingen bestaande uit twee vezelparen per transportverdeelstation voor de regio’s Zwolle en Tilburg waarbij drie HS/MS stations (Zwolle Weteringkade, Tilburg Centrum en Oosteind) worden verbonden met in totaal 24 transportverdeelstations (TVS) EUR 700.000,-
Interne identificatiecode: ITR-1000995
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32561000 Glasvezelverbindingen
Aanvullende classificatie (cpv): 32562300 Glasvezelkabels voor datatransmissie, 64210000 Telefoon- en datatransmissiediensten, 72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Zwolle
Beschrijving: Het leveren, onderhouden en beheren van point-to-point dark fiber glasvezelverbindingen bestaande uit twee vezelparen per transportverdeelstation voor de regio Zwolle waarbij één HS/MS station (Zwolle Weteringkade wordt verbonden met meerdere transportverdeelstations (TVS). Zie Offerteaanvraag voor de tracés.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Titel: Tilburg
Beschrijving: Het leveren, onderhouden en beheren van point-to-point dark fiber glasvezelverbindingen bestaande uit twee vezelparen per transportverdeelstation voor de regio Tilburg waarbij één HS/MS station (Tilburg Centrum) wordt verbonden met meerdere transportverdeelstations (TVS). Zie Offerteaanvraag voor de tracés.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Oosteind
Beschrijving: Het leveren, onderhouden en beheren van point-to-point dark fiber glasvezelverbindingen bestaande uit twee vezelparen per transportverdeelstation voor de regio Tilburg waarbij één HS/MS station (Oosteind) wordt verbonden met meerdere transportverdeelstations (TVS). Zie Offerteaanvraag voor de tracés.
Interne identificatiecode: 3