440299-2026 - Result
Netherlands – Cleaning and sanitation services – Schoonmaakonderhoud - Parcival College
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaakonderhoud - Parcival College
Description: De opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakonderhoud op het Parcival College te Groningen, verdeeld over vier locaties. De school kenmerkt zich door intensief gebruik van lokalen, gangen en sanitaire voorzieningen, met een wisselende vervuilingsgraad gedurende de dag en een hoge belasting van vloeren en sanitair. De schoonmaakdienstverlening dient bij te dragen aan een schone, hygiënische en representatieve leer- en werkomgeving, waarin leerlingen en medewerkers zich prettig en geconcentreerd kunnen bewegen, leren en werken. Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Specialistisch vloeronderhoud; • Glasbewassing; • Extra werkzaamheden op regie; • Het leveren van sanitaire verbruiksartikelen. Zie aanbestedingsdocumenten
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optiejaren: vijf (5) maal twaalf (12) maanden