2. Procedure
Procedure
Title: 15118 | Realisatie Masterplan Rijkswaterstaat Westraven te Utrecht
Description: Voor het Masterplan Westraven wordt, op basis van een UAV-bestek, het Rijkswaterstaat gebouw inpanding in fases gerenoveerd. Kern van opgave is het integraal herinrichten en optimaliseren van de werkomgeving. Zowel de logistiek, de werkplekmix als de ruimtelijke indeling. Hierbij worden de ondersteunende voorzieningen zoals de restauratieve voorzieningen, vergader-, presentatie- en ontmoetingsruimtes zowel kwalitatief als kwantitatief toereikend gemaakt. De opdracht bestaat uit de gefaseerde realisatie en coördinatie van het gehele werk in hoofdaanneming. Overzicht algemene kenmerken Oppervlakte: - huidig: circa 53.700 m2 bvo - na opdracht: circa 55.000 m2 bvo Indeling: - hoogbouw 23 verdiepingen (excl. kelder en dakopbouw) - laagbouw: 5 vleugels met elk 4 verdiepingen (excl. dakopbouw) Disciplines: bouwkosten, interieurbouw, (werktuig)bouwkunde, bouwfysica, circulariteit, binnentuinlandschap, duurzaamheid, beveiliging, brandveiligheid, constructie, installatietechniek (elektra en ICT), kwaliteitsborging, system engineering, veiligheid & gezondheid, klimaattechniek. Bijzonderheid: gedurende de werkzaamheden valt het onderhoud van de operationele delen van het Westraven complex onder de verantwoordelijkheid van de gecontracteerde onderhoudsaannemers. Gedurende de realisatie is afstemming noodzakelijk voor o.a. tijdelijke situaties, (deel)ingebruiknames en (impact van) ingrijpende werkzaamheden. N.B. de geraamde waarde betreft het plafondbedrag zoals opgenomen in paragraaf 3.2.1 van de aanbestedingsleidraad dialoog- en inschrijvingsfase.
Internal identifier: 15118
Type of procedure: Competitive dialogue
Main features of the procedure: Deze procedure wordt toegepast vanwege het belang om met gegadigden de risico's en uitdagingen van de gefaseerde renovatie in dialoog te kunnen doorgronden. Het pand Westraven is voor Rijkswaterstaat een kritische werkomgeving die gedurende de uitvoering in bedrijf blijft.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices, 42500000 Cooling and ventilation equipment, 45212500 Kitchen or restaurant conversion, 45300000 Building installation work, 45451300 Interior gardens, 71540000 Construction management services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Realisatie
Description: De opdracht bestaat uit de gefaseerde realisatie en coördinatie van het gehele werk in hoofdaanneming. Zie verder: kenmerken opdracht. Overzicht algemene kenmerken Oppervlakte: - huidig: circa 53.700 m2 bvo - na opdracht: circa 55.000 m2 bvo Indeling: - hoogbouw 23 verdiepingen (excl. kelder en dakopbouw) - laagbouw: 5 vleugels met elk 4 verdiepingen (excl. dakopbouw) Disciplines: bouwkosten, interieurbouw, (werktuig)bouwkunde, bouwfysica, circulariteit, binnentuinlandschap, duurzaamheid, beveiliging, brandveiligheid, constructie, installatietechniek (elektra en ICT), kwaliteitsborging, system engineering, veiligheid & gezondheid, klimaattechniek. Bijzonderheid: gedurende de werkzaamheden valt het onderhoud van de operationele delen van het Westraven complex onder de verantwoordelijkheid van de gecontracteerde onderhoudsaannemers. Gedurende de realisatie is afstemming noodzakelijk voor o.a. tijdelijke situaties, (deel)ingebruiknames en (impact van) ingrijpende werkzaamheden.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Er zijn herzieningsclausules opgenomen zoals omschreven in paragraaf 2.3 van de Aanbestedingsleidraad Aanmeldingsfase.