440775-2021 - ResultRomania-Iași: Parts and accessories for vehicles and their engines
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
PIESE ȘI ACCESORII PENTRU VEHICULE ȘI PENTRU MOTOARE DE VEHICULE LOT 1 – 2
Reference number: RO 1959768 / 2021 / PAAPD1173473
II.1.2.
Main CPV code
34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
II.1.4.
Short description
Este necesara achiziționarea pieselor și accesoriilor pentru vehicule și pentru motoare de vehicule din parcul auto APAVITAL S.A. conform specificatiilor caietului de sarcini.
Acord-cadru
Lot 1 - Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule – autoturisme si autoutilitare cu M.T.M.A. < 3,5 tone, motoscutere - minim 1.916 buc. ÷ maxim 57.378 buc.
Lot 2 - Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule – autovehicule transport marfa cu M.T.M.A.>3,5 tone, autovehicule cu destinație speciala, utilaje autopropulsate pentru lucrări, semiremorci, remorci - minim 1.895 buc. ÷ maxim 67.468 buc.
Contract subsecvent
Lot 1 - Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule – autoturisme si autoutilitare cu M.T.M.A. < 3,5 tone, motoscutere - minim 1 buc. ÷ maxim 8.050 buc.
Lot 2 - Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule – autovehicule transport marfa cu M.T.M.A.>3,5 tone, autovehicule cu destinație speciala, utilaje autopropulsate pentru lucrări, semiremorci, remorci - minim 1 buc. ÷ maxim 6.829 buc.
NOTA: Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/ candidaturilor este 15 zile. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare în a 20-a zi, respectiv în a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Lot 2: Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule – autovehicule transport marfa cu M.T.M.A.>3,5 tone, autovehicule cu destinație speciala, utilaje autopropulsate pentru lucrări, semiremorci, remorci
Lot No: 2
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Lot 2 – 6.829 repere; minim 1.895 buc. ÷ maxim 67.468 buc.
Lot 1 - Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule – autoturisme si autoutilitare cu M.T.M.A. < 3,5 tone, motoscutere
Lot No: 1
Lot 1 – 8.050 repere; minim 1.916 buc. ÷ maxim 57.378 buc.